Hotel Eos

  Bulharsko, Kiten

4/5

Hotel Eos

    Bulharsko, Kiten
Poloha

Velmi hezký hotel je vzdálen 300 m od obou pláží v Kitenu a 100 m na hlavní třídu. V hotelu se nachází mimo standardní i velká zahradní restaurace s malým bazénem. Restaurace nabízejí bohatý výběr bulharských jídel včetně bohatého výběru různě upravených černomořských ryb.

Ubytování

Velmi vkusně zařízení dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a luxusní apartmány. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, ledničku, SAT/TV, telefon a klimatizaci. V hotelu je k dispozici sauna a fitness za poplatek. Wifi připojení zdarma. Hotel nemá výtah.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou výběru ze tří jídel (jeden pokrm vždy bez masa). Nealkoholické nápoje jsou součástí snídaně i večeře.
V hotelu je možná i pouze snídaně (z ceny dospělého se odečte 160,-Kč/noc a z ceny dítěte na přistýlce 2-12 let 80,-Kč/noc) nebo plná penze (za příplatek dospělý 160,-Kč/noc a dítě 2-12 let 80,-Kč/noc).

Základní cena zahrnuje

 • ubytování
 • stravu dle objednání
 • letenku včetně bezpečnostních letištních tax a palivového příplatku
 • transfery v Bulharsku
 • místní poplatky
 • pravidelný úklid pokojů
 • výměnu ložního prádla 1x za pobyt, ručníků pokud jsou v ubytování uvedeny
 • služby delegáta
 • pojištění CK podle zákona

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: KRASIM TOUR, spol. s r.o., IČ 26941279.
Lokalita dle pořadatele: Kiten, Kiten

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Eos Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Eos Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 665 330
dnes 8–20 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Kiten

4/ 5 6 recenzí

Musilovi, Brno červen 2016
Eos Hotel ***, Bulharsko, Kiten
Dovolená v Kitenu, hotel EOS. Dovolená v tomto ubytovacím zařízení ´byla příjemná, hotel působil nově, moderně, čistě ... celá recenze

Milan červenec 2013
Eos Hotel ***, Bulharsko, Kiten
Hotel EOS II. Hezká dovolená... celá recenze

Eva červenec 2013
Eos Hotel ***, Bulharsko, Kiten
EOS II. Byli jsme velice spokojení. Ubytování bylo na odpovídající úrovni, snídaně také. Několikrát jsme byli na večeři a jídlo bylo dobré... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Bulharsko - více informací