HOTEL FONTÁNA

  Česko, Brněnsko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Brněnská přehrada, Brno

3/5

HOTEL FONTÁNA

    Česko, Brněnsko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Brněnská přehrada, Brno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel je situován v nádherném prostředí Brněnské přehrady, která je nejenom v létě, ale i na podzim vyhledávanou rekreační oblastí. Na své si tu přijdou nejen milovníci vodních sportů nebo rybáři, ale i turisté a cyklisté, bruslaři, běžkaři. Oba břehy lemuje řada cest a stezek. Nabídku atraktivních cílů mnohonásobně rozšiřuje také pravidelná lodní doprava na trase Brno - Veverská Bítýška, která je v provozu každý rok do konce října. Jen kousek odtud leží například hrad Veveří, poutní místo U tří křížů či přírodní park Podkomorské lesy. Další zajímavostí Brněnské přehrady je nově zbudovaná lávka pro pěší a cyklisty pod hradem Veveří, která se nachází v místě ruin starého mostu, který byl zbořen za druhé světové války ustupující německou armádou. Z hotelu se nabízí krásný pohled na Brněnskou přehradu. Centrum Brna je vzdálené 15 km. Budova hotelu má dvě křídla, která jsou navzájem propojena krytým proskleným mostem.

Koupání

Krytý hotelový bazén se slanou vodou. Brněnská přehrada - 300 m od hotelu (vstup do vody různý - tráva, písek, kameny, mola).

Vybavení

restaurace, bar, letní terasa, gril, zahrada, vinný sklípek, wellness centrum (bazén se slanou vodou, finská, parní a infrasauna, vířivka, relaxační masáže), dětské hřiště, WiFi internet, biliár, parkoviště s kamerovým systémem.

Speciální nabídka

Denně jednorázový vstup do hotelového bazénu se slanou vodou od 18 do 22 hod ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy (poplatek 150 Kč/noc). Možná změna cen v souvislosti s upřesněním termínu konání velkých veletrhů a sportovních akcí.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje STANDARD, možnost přistýlky, hygienické zařízení, LCD TV-SAT, WiFi internet. Většina pokojů s chladničkou (nutno vyžádat předem).
  • Stravování: snídaně.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Brněnsko
  • Místo dle CK: Brno

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 886
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Jihomoravský kraj

3/ 5 9 recenzí


Věra srpen 2018
Celkově průměr. Wellnes dobré, čisté. Pokoje prostorné az na připomínky k povlečení, nejhorší jidlo a spolupráce s kuchařem..pokud mate alergie nu... celá recenze


Balda007 červenec 2018
Recenze Hotel Fontána. Jsem velmi zkušený cestovatel,ale byl to zdaleka nejhorší pobyt co jsem zažil.Kromě kvality jídla absolutní propadák po všech strá... celá recenze


Jarda červenec 2017
Ubytování. Před reservaci je velmi vhodné se poptat na plánované akce(svatba a pod.).V žádném případě se v tomto termínu nezajišťovat pobyt.H... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL FONTÁNA
    Česko, Brněnsko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Brněnská přehrada, Brno

Cena
5 580 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 886

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 580 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč