Termín:
28. 10. – 4. 11. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

POLOHA: Neum. VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 80 m, oblázková. BAZÉN: vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou, venkovní bazén s ohřívanou mořskou vodou, dětský bazén. SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet. KLIMATIZACE: ano. INTERNET: Wi-Fi. PARKOVÁNÍ: zdarma venkovní parkoviště, garáž za příplatek cca 150 Kč/den. POPIS: recepce, restaurace, aperitiv bar, restaurace a la carte, restaurace a la carte na hotelové pláži, kinosál, diskotéka, herní salon (stolní tenis, hrací automaty, kulečník), minigolf, dětská herna, obchod se suvenýry, internetový koutek, hotelová animace (aquaaerobic, živá hudba, taneční večery), možnost výletů do Dubrovníku, Međugorje, Mostaru, na Korčulu, Černé Hory, Neretvy. . . POZNÁMKY: bývalý hotel Neum, kompletně zrenovován v roce 2014.

Služby v ceně

Cena navíc zahrnuje:

• parkování
• wi-fi
• využití bazénů
• využití saun a fitness

Poznámka

SLEVY: Dítě do 12 let bez lůžka ZDARMA. Dítě do 14 let na základním lůžku 30 %. SLEVY v pokoji BM: Dítě do 14 let na první přistýlce ZDARMA. Dítě do 14 let na druhé přistýlce 30 %. Dítě do 12 let bez lůžka ZDARMA. Dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

Při pobytu kratším než min. počet nocí 10%. Jednolůžkový pokoj (na vyžádání). Oběd 300 Kč/osoba/den. ALL INCLUSIVE dospělá osoba 510 Kč/osoba/den. Garáž 150 Kč/den. Dětská postýlka 150 Kč/den. Pojištění 36 Kč/osoba/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Relax Adriatic, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Neum
  • Místo dle CK: Neum

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Hotel Neum ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

1. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Bosna a Hercegovina.

Poslední komentář

1.8.2017 | wrigli
Datum pobytu: 1.8.2017
dvě věci mi vadily.CK mi prodaly zájezd se slibem že určitě mám ubytování s balkonem a nebyla to pravda.měl jsem pokoj v pátém patře s výhledem do silnice a na parkoviště před hotelem.druhá věc,bosenští prodavači v Neumu několikrát zkoušely vrátit na eura CHORVATSKÉ KUNY místo BOSENSKÉ MARKY.

Nejnovější recenze

2
1.8.2017 | wrigli
Datum pobytu 1.8.2017
2/5 - Horší
dvě věci mi vadily.CK mi prodaly zájezd se slibem že určitě mám ubytování s balkonem a nebyla to pravda.měl jsem pokoj v pátém patře s výhledem do silnice a na parkoviště před hotelem.druhá věc,bosenští prodavači v Neumu několikrát zkoušely vrátit na eura CHORVATSKÉ KUNY místo BOSENSKÉ MARKY.
1
2.7.2017 | Aviana
Datum pobytu 1.7.2017
1/5 - Nic moc
Nemám opravdu slov,jak moc se cítim podvedeně a zklamaně.
3
31.7.2015 | Lilly
Datum pobytu 1.7.2015
3/5 - Průměr
Celkově nás Bosna zklamala jako země, doprava s *** byla komplikovaná, ale hotel na druhou stranu byl dle očekávání, ten byl pěkný. Takže pro lidi, co se chtějí válet u moře, u bazénu, občas zajít do fitka či na masáž, dát si u bazénu míchaný drink, je to skvělá relaxace ...pro někoho akčnějšího, kdo chce pořádat výlety, u vody se nudí, tak se nudit bude ...Za vidění určitě stojí vodopády Kravica a Dubrovník v Chorvatsku, který je kousek a cestovky tam pořádají výlety. .