Hotel H Top Royal Beach

  Španělsko, Costa Brava, Katalánsko, Lloret de Mar

4/5

Hotel H Top Royal Beach

    Španělsko, Costa Brava, Katalánsko, Lloret de Mar
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Hotel H Top Royal Beach

Hotel se nachází v klidnější lokalitě Fenals. Písečná pláž je vzdálena cca 80 m a do historického centra Lloret de Mar dojdete příjemnou procházkou cca za 20 minut.
Vybavení hotelu
Hotel nabízí vstupní halu s recepcí a výtahy, směnárnu, restauraci, bar, místnost s TV, úschovnu zavazadel, internet a WI-FI (za poplatek), venkovní bazén s terasou a lehátky zdarma, dětský bazén a hřiště, malý bazén a jacuzzi na střeše hotelu, hernu, stolní tenis, kulečník a půjčovnu kol. Pořádají se zde i animační programy.
Pokoje
Ubytování je zajištěno v pěkných moderních pokojích s příslušenstvím a možností až dvou přistýlek. Jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, SAT/TV, trezorem (za poplatek) a balkonem.
Stravování
Polopenze formou bufetu je podávána v hotelové restauraci, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive.
Program all inclusive obsahuje:
plnou penzi, víno a voda u obědů a večeří. V baru od 10:00 do 24:00 hod. místní alkoholické nápoje – pivo, víno, destiláty atp., nealkoholické nápoje - káva, čaj, voda atp. Snack (svačinka) studený a teplý od 10:00 – 24:00 hod, po večeři pouze studený. Zmrzlinu a nanuky pro děti od 10:00 – 18:00 hodin.

Destinace

Jedno z největších a nejznámějších moderních turistických středisek na pobřeží Costa Brava situované asi 70 km severně od Barcelony, proslulé svým nočním životem a okouzlující pláží se zlatým pískem Platja de Lloret, dlouhé cca 7 km. Kromě této pláže zde najdete i několik menších pláží mezi skalami, vstup do moře je stupňovitý. Hlavní pláž je lemovaná širokou palmovou promenádou. Mírně zvlněná okolní krajina vytváří v některých místech malebné zátoky se skalami a zbytky středověkého opevnění. V centru města najdete bezpočet obchůdků, kaváren, restaurací, barů a diskoték, které pulzují nočním životem až do ranních hodin. Na své si přijdou milovníci historie, nákupů i nočního života. Na okraji města se nachází oblíbený park vodních sportů WATER WORLD s nesčetnými atrakcemi. Letovisko je vhodné pro mladé lidi, kteří hledají zábavu, ale i pro ty, kteří mají rádi romantické procházky.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu autokarem s klimatizací, WC a videem, 7x ubytování v hotelu, 7x polopenzi, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • povinnou pobytovou taxu (hradí ji osoby starší 16ti let ve výši 1,2 EUR/den, splatná je na hotelové recepci), fakultativní výlety a služby, komplexní cestovní pojištění, příplatek za jednolůžkový pokoj
  • povinnou pobytovou taxu (hradí ji osoby starší 16ti let ve výši cca 1 EUR/den, max. však cca 7 EUR za pobyt – splatná je na hotelové recepci), fakultativní výlety a služby, komplexní cestovní pojištění, případný příplatek za jednolůžkový pokoj

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK KARAVAN, s.r.o., IČ 41325028.
Lokalita dle pořadatele: Costa Brava, Costa del Maresme, Lloret de Mar
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

HTOP Royal Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 80 m
Všechny zájezdy do  HTOP Royal Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 307 263
dnes 12–18 h

Hodnocení

4/ 5 21 recenzí


Josef Bíman srpen 2019
Hodnocení pobytu. Následující hodnocení, považujeme za důležité, pro další klienty (Zájezdy.cz) ... celá recenze


Marie září 2019
Dovolená 2019. Nesplnilo to moje očekávání... celá recenze


Anna Boháčková září 2019
Hotel Royal Beach. Dovolená byla vynikající, nemáme vůbec žádné ALE, všechno klaplo k naší naprosté spokojenosti, což se pokaždé nestává. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Hotel H Top Royal Beach
    Španělsko, Costa Brava, Katalánsko, Lloret de Mar

Cena
14 184 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 307 263

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
14 184 Kč
příplatek za svoz Brno-Praha-Brno
0
500 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - dospělá osoba
0
4 500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
280 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč