HOTEL HAVANA

  Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

HOTEL HAVANA

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer
Číslo zájezdu: 1 660 262
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Oblíbený hotel, který se nachází takřka v samém centru prázdninového letoviska Kemer, je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené. Pro svou přátelskou atmosféru a skvělou polohu doporučujeme tento hotel klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno cca 55 km, centrum Kemeru cca 100 m. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Doporučujeme navštívit zajímavá místa v okolí - Göynük Canyon, Phaselis (antické město), Chiméra ('hořící skála') nebo údolí Ulupinar.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení na recepci zdarma, hlavní restaurace, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, 1 x týdně v hl. sezóně večerní tematický program, dětské hřiště, stolní tenis, tělocvična, šipky. Za poplatek sauna, masáže, turecké lázně, billiard.

Vybavení pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny individuální klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, SAT/TV, telefonem, fénem, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Pláž & plážový servis

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 600 m od hotelu (cca 10 min. pozvolné chůze přes místní park). K dispozici je možné zdarma využít hotelový shuttle bus (cca 3 x denně). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Pro vstup do moře doporučujeme boty do vody.

Stravování

ALL INCLUSIVE

Základní cena zahrnuje

Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel – letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s All inclusive
- Služby česky hovořícího delegáta
- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kemer
  • Místo dle CK: Kemer

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 660 262
dnes 7.30–20 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

HOTEL HAVANA
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

Původní cena
19 680 Kč/os

Cena
14 280 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 660 262

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 280 Kč
příplatek za dítě ve věku 7-12 let
0
3 500 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč