Hotel Heitzmann

  Rakousko, Oberpinzgau, Rakouské ledovce, Salcbursko, Mittersill, Mittersill / Pass Thurn, Weisssee Gletscherwelt (ledovec)

Hotel Heitzmann

    Rakousko, Oberpinzgau, Rakouské ledovce, Salcbursko, Mittersill, Mittersill / Pass Thurn, Weisssee Gletscherwelt (ledovec)
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Heitzmann - tradiční hotel s bohatou historií a velmi kvalitními službami se nachází přímo v centru střediska. Je zároveň partnerským hotelem dalšího výborného zařízení v Mittersillu hotelu Bräurup( s vlastním pivovarem, mtéž najdete v nabídce). Specialitou je největší vlastnictví 'rybářské vody' v Rakousku. To se odráží pochopitelně i v kuchyni.Veřejný krytý bazén v hotelu Kogler 200m, skibus před hotelem, dolní stanice gondoly v Hollersbachu 4 km.A

Ubytování

Pokoje se sprchou a WC, fén, telefon, Kabel-TV, WIFI a trezor zdarma
A: 2 lůžkové pokoje (18-20m2)
B: 2 - 4 lůžkové pokoje(22 - 24m2)

Vybavení

recepce, vstupní prostor, čítárna a společenská místnost s TV, úschovna zavazadel a kol, lyžárna, výtah, parkoviště, garáže, jídelna, restaurace, bar, terasa, vlastní pivovar v partnerském hotelu Bräurup,zde i 2 seminární prostory s vybavením.Pro děti možnost dětské postýlky, dětské menu a dětské židličky

Aktivity

finská sauna, biosauna, infračervená kabina, relaxační prostory(16:00 - 20:00) - nutno předem nahlásit, , masáže na vyžádání

Slevy

osoby na 3. a 4. lůžku do 7 let 100%, 7 - 15 let 50%, nad 15 let 10%

Pobyt

7nocí 26.12. - 02.01.2022, 4 noci 13.02. - 05.03.02.2022

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 1 noc s polopenzí, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa 1,2 EUR/os.nad 15 let/noc, na vyžádání - domácí zvířata 15,- EUR/noc

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Kitzbühel-Mittersill

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Heitzmann ****
Vzdálenost od sjezdovky: 6000 m
Všechny zájezdy do  Hotel Heitzmann

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 665 601
dnes 8–18 h

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Heitzmann
    Rakousko, Oberpinzgau, Rakouské ledovce, Salcbursko, Mittersill, Mittersill / Pass Thurn, Weisssee Gletscherwelt (ledovec)

Cena
12 075 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 665 601

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
12 075 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč