Termín:
14. 9. – 21. 9. 2020
Počet dní:
8 (po – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 10:50
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha:

Hotel se nachází na rozhraní letovisek Malgrat de Mar a Santa Susanna, v 1. hotelové řadě, cca 100 m od pláže, od které ho dělí silnice a železniční trať (podchod přímo u hotelu). Centrum letoviska asi 15 min. chůze. V suterénu hotelu se nachází diskotéka Tropicana. Nedoporučujeme hostům, kteří hledají klidnou dovolenou.

Vybavení:

Recepce, výtah, WiFi (zdarma recepce, pokoje 5 EUR/den, 10 EUR/3 dny, 20 EUR/týden), bar, restaurace, bar u bazénu, bazén pro dospělé a děti, TV místnost, zábavní programy, miniclub, kulečník, úschovna zavazadel. Parkování na ulici nebo veřejné parkoviště (cca 300 m, zdarma). 

TOP HOTELY (servis možný pouze pro pobyty na minimálně 3 noci). TOP ALL INCLUSIVE: plná penze vč. nápojů, bar s nápoji, snacky, zmrzlina. 3 typy: (1. a 2. v základní ceně za AI v hotelu příslušné kategorie, 3. na vyžádání, za příplatek). 1. TOP Al Classic v hotelech 3* (alko i nealko nápoje místních značek). 2. TOP Al Premium v hotelech 4* a 4*Superior (rozšířený výběr alko nápojů). 3. TOP Al Gold je rozšířená verze Classic či Premium, v hotelech 3*, 4* a 4*Superior (bohatý výběr spec. nápojů). Základní servis pro všechny typy 'boards': TOP Zábava zábavní programy pro dospělé. TOP Miniclub zábavní programy pro děti (4-12 let). TOP Passport volný vstup do všech hotelů TOP. Hosté hotelů 3* mohou pouze do hotelů 3*, hosté hotelů 4* a 4*Superior mohou do všech hotelů. Lístek (Passport) nutno vyžádat ve svém hotelu. TOP Bus zdarma transfer zdarma mezi letovisky od Lloretu až po Calellu (červen-září, nutno rezervovat na recepci). Sleva pro klienty s Al na show na středověkém hradu Valltordera. Sleva na nápoje v Blue Bar Beach Club/Calella, v Sand Beach Club/Santa Susanna a v Simpatia & Friends Gastrobar/Malgrat de Mar.

Ubytování:

Klimatizované, jednoduše zařízení, dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Koupelna a WC, fén (na recepci, depozit 20 EUR/den), TV-SAT, telefon, trezor (7 EUR/den, 28 EUR/týden + depozit 10 EUR), minilednička (na vyžádání, 3 EUR/den + depozit 10 EUR), balkón. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Jednolůžkové pokoje (na vyžádání). Celkem 214 pokojů.

Stravování:

POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně.
All inclusive zahrnuje (všeobecně): snídani (vč. čaje/kávy, džusu), oběd a večeři (vč. nealkoholických nápojů, piva a stolního vína - automaty nebo výčepní zařízení) formou bufetu v restauraci. Svačinky se podávají zpravidla v době mezi hlavními jídly ve snack baru (sendvič, pizza, hamburger, hot dog, hranolky), zmrzlina pro děti. Nápoje se podávají zpravidla po celý den (cca 10:00-23:00) v baru (nealkoholické nápoje místních značek - limonády, ovocné šťávy, voda. Káva, čaj. Alkoholické nápoje (místních značek - pivo, stolní víno, sangria a destiláty. Alkohol mezinárodních značek vždy za poplatek.). Zákaz alkoholu pro děti do 1
8 let. 
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

První a poslední služba:
čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 01.06. do 30.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 16 let platí pobytovou taxu 0,50 EUR/os./noc v kategorii 1*/2*/3* (za prvních 7 nocí). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ PŘÍPLATKY: Pobytová místní taxa (platí se při příjezdu v recepci): 0,50 EUR/os./noc v kategorii 1*/2*/3*, 1 EUR/os./noc v kategorii 4*, 2,50 EUR/os./noc v kategorii 5*. Taxa se platí jen za prvních 7 noclehů. Děti do 16 let taxu neplatí. Ubytování kratší než 4 dny je za příplatek 20%. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: Cestovní pojištění: za příplatek,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, IČ: 62619012, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Costa del Maresme
  • Místo dle CK: Malgrat de Mar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Cartago Nova ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

Všechny zájezdy do Hotel Cartago Nova

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

23 uživatelů

Pořadí

60. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Katalánsko

Poslední komentář

8.10.2019 | Kiki
Datum pobytu: září 2019
Celkový dojem z místa, ubytování, moře, pláž, kolonáda, hotelový personál.. Není co vytknout!! Z CK Solartour už je to bohužel horší!!

Nejnovější recenze

5
8.10.2019 | Kiki
Datum pobytu září 2019
5/5 - Úžasné
Celkový dojem z místa, ubytování, moře, pláž, kolonáda, hotelový personál.. Není co vytknout!! Z CK Solartour už je to bohužel horší!!
5
27.8.2019 | Míša
Datum pobytu srpen 2019
5/5 - Úžasné
Naprosta spokojenost,radi se vrátíme...
4
20.8.2019 | Daniel Tácha
Datum pobytu srpen 2019
4/5 - Skvělé
Dojem z dovolené je velmi dobrý. Potěšily mně nabídky výletů do okolí o kterých jsme se dozvěděli od delegáta p. Pichla. Já jsem např.využil možnost navštívit Barcelonu a byl to velmi hezký zážitek. To že jsem se tak dlouze rozepsal o nebezpečném chování některých lidí na ulicích v nočních a brzkých ranních hodinách souvisí s osobní zkušeností kterou jsem získal při práci u bezpečnostní agentury. Situace kdy jsem se měl možnost setkat s chováním opilých lidí nebo pod vlivem drog (agresivním chováním) se věci odehrávají často "více než rychle"!! a následky mohou být fatální. Pokud máte byť jen malou možnost se těmto rizikovým situacím vyhnout udělejte to. s pozdravem Daniel Tácha

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


HOTEL HTOP CARTAGO NOVA /f ***

Číslo zájezdu: 1531274
Španělsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Malgrat de Mar

Všechny termíny a možnosti (7035)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 11:25
So 23.5 – Út 2.6.2020
2 lůžkový pokoj (f)
11 dní
polopenze
13 843 Kč
Letecky
Praha 11:25
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f)
8 dní
polopenze
11 328 Kč
Letecky
Praha 10:50
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f)
8 dní
polopenze
11 328 Kč
Letecky
Praha 11:25
So 23.5 – Út 2.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
11 dní
polopenze
13 843 Kč
Letecky
Praha 10:50
So 23.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f)
15 dní
polopenze
17 196 Kč
Letecky
Praha 11:25
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
8 dní
polopenze
11 328 Kč
Letecky
Praha 10:50
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
8 dní
polopenze
11 328 Kč
Letecky
Praha 11:25
So 23.5 – Út 2.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), 2 přistýlky
11 dní
polopenze
13 843 Kč
Letecky
Praha 11:25
Út 26.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f)
12 dní
polopenze
15 338 Kč
Letecky
Praha 11:25
Po 25.5 – Po 1.6.2020
2 lůžkový pokoj (f)
8 dní
polopenze
11 765 Kč
Letecky
Praha 11:25
St 27.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f)
11 dní
polopenze
14 718 Kč
Letecky
Praha 11:25
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f), 2 přistýlky
8 dní
polopenze
11 328 Kč
Letecky
Praha 10:50
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f), 2 přistýlky
8 dní
polopenze
11 328 Kč
Letecky
Praha 10:50
So 23.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
15 dní
polopenze
17 196 Kč
Autem
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f)
8 dní
polopenze
4 338 Kč
Autem
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f)
8 dní
polopenze
4 338 Kč
Letecky
Praha 11:25
Út 26.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
12 dní
polopenze
15 338 Kč
Letecky
Praha 11:25
Čt 28.5 – Po 8.6.2020
2 lůžkový pokoj (f)
12 dní
polopenze
15 775 Kč
Letecky
Praha 11:25
Po 25.5 – Po 1.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
8 dní
polopenze
11 765 Kč
Letecky
Praha 11:25
St 27.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
11 dní
polopenze
14 718 Kč
Letecky
Praha 10:50
So 23.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), 2 přistýlky
15 dní
polopenze
17 196 Kč
Letecky
Praha 11:25
St 27.5 – St 3.6.2020
2 lůžkový pokoj (f)
8 dní
polopenze
12 203 Kč
Autem
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
8 dní
polopenze
4 338 Kč
Autem
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj (f), přistýlka
8 dní
polopenze
4 338 Kč
Letecky
Praha 11:25
Út 26.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj (f), 2 přistýlky
12 dní
polopenze
15 338 Kč