Hotel Il Faro di Molara

  Itálie, Sardinie, Porto San Paolo

Hotel Il Faro di Molara

    Itálie, Sardinie, Porto San Paolo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Malý hotýlek Il Faro di Molara s privilegovanou pozicí v centru městečka Porto San Paolo a zároveň kousek od moře a přístavu nabízí dynamickou, ale i relaxační dovolenou.

Poloha

Hotel se nachází v centru městečka Porto San Paolo, které nabízí turistům restaurace, bary a různé typy služeb. V blízkosti se nachází řada krásných pláží a možností k poznávání severní části ostrova. Letiště Olbia 15 km.

Vybavení

Hotel svým klientům nabízí služby recepce, výtah, hotelovou garáž (za poplatek), Wi-Fi, zónu s pračkou a sušičkou (na žetony). V přízemí hotelu, k dispozici také veřejnosti, se nachází klimatizovaná restaurace s verandou, elegantní bar a butik.

Ubytování

34 moderních pokojů zařízených v jednoduchém elegantním stylu je vybaveno mini barem (za poplatek), klimatizací, TV LCD/Sat, trezorem, telefonem a fénem. Pokoje Standard: se nacházejí v přízemí a disponují manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Možnost 1 postýlky. Pokoje Comfort: se nacházejí v 1 nebo 2 patře a disponují balkonem, manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, s možností 1 přistýlky nebo postýlky. 4 lůžko vždy na vyžádání. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in od 15:00, check-out do 11:00. Minimální pobyt 2 noci.

Stravování

Snídaně podávané formou bufetu v hotelovém baru v přízemí. V přízemí se nachází také restaurace otevřená od 30.5.-30.9., která je zaměřená na středozemní a brazilskou kuchyni.

Pro děti

Hlídaní dětí na vyžádání a za poplatek.

Sport a animace

Nedaleko hotelu se nachází bazén pro dospělé i děti vybaven slunečníky a lehátky za poplatek, cvičné golfové hřiště, potápěčské centrum. V centru městečka Porto San Paolo a na pláži možnost vodních sportů, půjčovna kánoí (vše za poplatek). Z turistického přístavu vyjíždí výlety na ostrov Tavolara.

Pláž

Na pláži, která je vzdálená cca 150m je od hotelu mají klienti možnost využít veřejnou část pláže nebo si pronajmout plážový servis . K dispozici 1 plážová osuška na osobu a pobyt zdarma.

Poplatky na místě

POVINNÉ: pobytová taxa. NEPOVINNÉ: parkování v hotelové garáži €5/den.

Speciální nabídky

7=6 v období od 17.9.-15.10.2022. Sleva již aplikována v cenách.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 1.6. do 1.10.2022)
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta (od 1.6. do 1.10.2022)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Porto San Paolo

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 045 968
dnes 8–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Il Faro di Molara
    Itálie, Sardinie, Porto San Paolo

Cena
5 690 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 968

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč