Hotel Internazionale

  Itálie, Benátsko, Italská jezera, Lago di Garda, Torri del Benaco

1/5

Hotel Internazionale

    Itálie, Benátsko, Italská jezera, Lago di Garda, Torri del Benaco
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Torri del Benaco byl původně středověký přístav na východním břehu jezera Lago di Garda. Městečko působí romantickým dojmen především kvůli hradu postavenému rodem Scala a také díky románským hradbám, které dokazují jeho starý původ. Odtud také pochází název města, původně se totiž jezero jmenovalo Benaco. Tato stará vesnička je oblíbená, avšak není dosud moc poznamenaná turismem. Staré centrum tvoří pouze jedna dlouhá dlážděná ulice Corso Dante, kterou křižují tunelovité průchody a lemují kamenné paláce. Na jednom konci ulice stojí osvětlený hrad a podél jeho jedné strany se táhne dlouhý skleník postavený na ochranu citrusovníků proti chladu. Uvnitř hradu je malé Antropologické muzeum. Torri del Benaco je půvabné rekreační městečko ležící uprostřed Olivové Riviéry v místě, kde končí úzká část italského jezera Lago di Garda. Malebné historické centrum se svými uličkami a malý přístav tvoří jeho střed. Torri del Benaco představuje ideální výchozí bod mnoha zajímavých výletů, například do půvabného a známého italského města Verony či do majestátného pohoří Mont Baldo.

Popis objektu

Hotel INTERNAZIONALE**** (Loc. Fornare) se nachází přímo naproti malé pláži, cca 2 km od centra Torri del Benaco a cca 5 km od městečka Garda. Třípatrový hotel nabízí panoramatický výhled na jezero, je klimatizovaný (červenec-srpen), má celkem 95 pokojů a skládá se z hlavní části a depandance, kterou tvoří 4 samostatné budovy, vzdálené od centrální části cca 50-100 m. Klientům je k dispozici recepce, výtah, venkovní bazén se solární terasou se slunečníky a lehátky, zahrada, bar, restaurace, Wi-Fi v  hale, fitness a wellness centrum se saunou (obojí za poplatek), garáž a parkoviště. V průběhu letní sezony jezdí do centra Torri del Benaco minibus (za příplatek). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV/SAT, telefon, klimatizaci (červenec - srpen), minibar a trezor. U většiny pokojů je k dispozici balkon, s výhledem na pohoří nebo na jezero (nelze vyžádat). Pokoje Economy jsou umístěny v depandanci, jsou menší, jednoduše vybavené a nedisponují klimatizací. 

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma děti do 6 let jako 3. a 4. osoba

Vzdálenost od

pláže 20 m, jezera 20 m, centra s obchody 2 km

Bazén

bazén

Pozice objektu v letovisku

v první řadě budov u pláže, panoramatická

Vybavení objektu

recepce, s možností využít trezor, výtah, Wi-Fi v objektu, wellness, restaurace, bar, ubytovací kancelář

Služby v objektu

buzení telefonem, výlety

Venkovní dispozice

zahrada, solární terasa, s lehátky, se slunečníky

Strava

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, bez nápojů, salátový bar

Sport

fitness / posilovna, za příplatek

Transfery

transfer do centra letoviska, za příplatek

Ubytování

pokoj, Standard - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky, 3. a 4. lůžko formou přistýlky (může být patrová postel), hlavní budova, balkon nebo terasa, výhled na jezero, nebo na pohoří, nelze vyžádat, klimatizace, TV, satelit, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, s omezenou kapacitou, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, příjezd od 15:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj, Economy - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky, 3. a 4. lůžko formou přistýlky (může být patrová postel), depandance, cca 50-100 m od centrální části, balkon nebo terasa, výhled na jezero, nebo na pohoří, nelze vyžádat, TV, satelit, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, s omezenou kapacitou, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, příjezd od 15:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: nevyhrivany
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

Cena Standard zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
Cena Economy zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)

Základní cena nezahrnuje

Cena Standard nezahrnuje:
  • pobytová taxa není v ceně
  • infant s postýlkou, za poplatek, 8 €/den, bez stravy
  • zvířata, nepovolena
Cena Economy nezahrnuje:
  • pobytová taxa není v ceně
  • infant s postýlkou, za poplatek, 8 €/den, bez stravy
  • zvířata, nepovolena

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Azzurro, IČ: 60697903. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Lago di Garda
  • Místo dle CK: Torri del Benaco

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Internazionale ***
Všechny zájezdy do  Hotel Internazionale

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 949
dnes zavřeno

Hodnocení

1/ 5 1 recenzí


Martina červenec 2018
Hotel. Je to hotel pro rakouské důchodce,kteří dojdou nejdál k bazénu.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Internazionale
    Itálie, Benátsko, Italská jezera, Lago di Garda, Torri del Benaco

Cena
7 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 949

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 920 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč