HOTEL ISKAR

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

HOTEL ISKAR

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Číslo zájezdu: 1 821 237
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Oblíbený hotel Iskar, který se skládá ze 2 budov se nachází v Jižní části letoviska Slunečného pobřeží, pouhých cca 100 m od krásné písečné pláže. V blízkosti hotelu naleznete spoustu nákupních a zábavných možností – obchůdky, bary, restaurace, kavárny. Po pobřežní promenádě obklopené obchůdky můžete dojít podél pláže až do Nessebaru. Mezinárodní letiště v Burgasu je vzdálené cca 30 km.

Vybavení Hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, směnárnou, trezory (za poplatek), půjčovnou aut, internetové Wi-Fi připojení v lobby (za poplatek), prádelna (za poplatek), hlavní restaurace, denní bar, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, dětský hřiště, mini club, animace pro děti, vodní gymnastika, volejbal, basketbal, stolní tenis, šipky, obchody, elektronické hry (za poplatek), biliard (za poplatek), mini golf (za poplatek), masáže (za poplatek), kosmetické studio (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Vybavení pokoje

V hotelu je k dispozici celkem 155 pokojů. Ubytování je možné ve standardním dvoulůžkovém pokoji s možností jedné přistýlky pro děti. Pokoje jsou vybaveny vlastím sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, toaleta, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefonem, TV, internetové Wi-Fi připojení (za poplatek) a balkonem.

Pláž & plážový servis

Dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů za poplatek. Pláž je známá svou čistotou a opakovaně získala ocenění Modré vlajky.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. Občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Burgasu a zpět dle vybraného odletového místa- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel – letiště- Ubytování na 7 nocí - Vybraný typ stravy- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Slunečné pobřeží
  • Místo dle CK: Slunečné pobřeží

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Iskar ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m
Všechny zájezdy do  Hotel Iskar

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 821 237
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

4/ 5 21 recenzí


Vlasta červen 2019
Hotel Iskar. Byla jsem na dovolené v Bulharsku Slunečné pobřeží, hotel Iskar. Naprostá spokojenost a těším se až se tam zase vrátím. Mohu dopor... celá recenze


Lucie září 2019
Dovolená v Bulharsku. První dovolená v zahraničí a vše bylo super. :) ... celá recenze


Lucka + Verča červen 2019
Prohlídka hotelu. Příjemný hotel... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

HOTEL ISKAR
    Bulharsko, Slunečné pobřeží

Původní cena
16 480 Kč/os

Cena
14 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 821 237

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 480 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus - za osobu
0
160 Kč