Hotel IVANDO

Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

5/5

Hotel IVANDO

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik
Číslo zájezdu: 1 811 105
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v části Drveniku Gornja Vala (v této části není trajektová doprava). Hotel je od krásné oblázkové pláže vzdálen cca 50 m. Pláž nabízí i místa ve stínu borovic. Hotej je kompletně renovovaný, má parkoviště a Wi-Fi internet.

Vybavení

Klimatizované 2–lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, lednička, rychlovarná konvice, sejf, SAT TV a balkon. V hotelu je na každém patře k dispozici společná minikuchyně.

Služby

Ubytování s polopenzí, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 3 menu, salát bufet (k večeři je v ceně nápoj). Klienti mají slevu 10 % na jídlo a pití v restauraci Plaža, která se nachází na promenádě. obědy – 1.820 Kč

Sport

Vodní sporty.

Speciální nabídka

Dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA.

Tipy na výlety

Poloostrov Pelješac, Brač, Hvar, Dubrovník, Makarska, pohoří Biokovo.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

  • Poznámky
  • Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Dětská postýlka – 4 Eur/den - platí se na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Třebíč, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Drvenik

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ivando ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Hotel Ivando

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 105
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

27. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 13 recenzí


Rogerska září 2020
Ivando. Dovolená snů... celá recenze


Peťa srpen 2020
Dovolená v Drveniku. Hotel Ivando je menší hotel rodinného typu. Městečko je rozděleno na dvě části Dolní a Horní Vala, hotel se nachází v Horní Vale. ... celá recenze


Ludmila Hladká červenec 2019
Hotel Ivando. Krásná dovolená, skvělé ubytování,, pokoje velké, nové,. čisté. Strava výborná, Moře krásné čisté, pár metrů, doporučuji. ... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel IVANDO
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

Původní cena
8 090 Kč/os

Cena
7 605 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 105

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 605 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč