Hotel Karafuu Beach Resort

  Tanzanie, Zanzibar, Pingwe

5/5

Hotel Karafuu Beach Resort

    Tanzanie, Zanzibar, Pingwe
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Pingwe

Umístění

Hotelový komplex jednopodlažních budov se skládá z hlavní budovy, části Bondeni a nové části Masai Village a nachází se
ve velké tropické zahradě na malém kopci u korálového útesu, cca 1 km od vesnice Pingwe, cca 60 km od Stone Town a cca 65 km od letiště v Zanzibaru.

Pláž

Hotelová pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu (v závislosti na ubytování 100-150 m), betonové molo vedoucí přes mělkou vodu při odlivu. Lehátka, matrace a osušky zdarma, lehátka jsou umístěna ve stínu vzrostlých palem. V blízkosti břehu korálový útes, doporučujeme obuv do vody.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, 4 restaurace, 4 bary, butik se suvenýry, obchod s plážovými doplňky, konferenční centrum;
za poplatek WiFi, lékař na vyžádání, prádelna, kadeřnictví. Terasa se 3 bazény; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna/sprchový kout, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, ventilátor, moskytiéra, SAT/TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy/čaje a terasa; za poplatek minibar a WiFi. Pokoje jsou umístěny ve svahu v tropické zahradě. Za příplatek pokoje Bondeni se stejným vybavením a výhledem do zahrady nebo
na bazén a pokoje Junior Suite. V den odjezdu je možno doplatit za využití služeb hotelu po check outu. Více info v odstavci Informace.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu, odpolední kávu, čaj a sušenky, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00 - 24:00) v časech a místech určných hotelem.

Rekreace

Tenisové kurty, fitness, stolní tenis, volejbal, šipky, aerobic, dětské hřiště, diskotéka, animace pro děti a dospělé, kulečník, herna; za poplatek skvěle vybavené potápěčské centrum, vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, kosmetické procedury.

Informace

Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
Cena nezahrnuje:
* turistické vízum - cca 50 USD/osoba - platba na letišti po příletu do destinace, je vyžadována platba kartou, nejsou akceptovány karty American Express * povinnou pobytovou taxu - cca 1 USD/osoba/noc.
Možnost doplatku cca 15 USD/osoba za využití následujících služeb v den odjezdu, i po check outu: bazény, osušky, sprchy, fitness, tenis, šachy, volejbal, celodenní animační programy.

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • leteckou přepravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdů * 7 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby česky mluvícího delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Zanzibar
 • Místo dle CK: Vých.pobř.-Pingwe

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Karafuu Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Karafuu Beach Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 889 143
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Zanzibar

5/ 5 5 recenzí


Martin březen 2019
Super dovolená. Velmi příjemný hotel s milým personálem. Strava výborná, pokoje příjemně zařízené a každý den uklizene. Pláž krásná s dostatkem le... celá recenze


Martina B. březen 2018
Recenze hotelu Karafuu Beach Resort***** (Zanzibar - Pingwe). Příjemný hotel s velmi dobrými službami v oblasti Pingwe na Zanzibaru. Vhodné pro milovníky šnorchlování.... celá recenze


Adéla Bartheldyová březen 2017
Hotel Karafuu Resort. V hotelu jsem byla ubytována na jednu noc v rámci programu pracovní cesty na Zanzibaru. Hotelový resort je velmi luxusně zařízen a... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

Hotel Karafuu Beach Resort
    Tanzanie, Zanzibar, Pingwe

Cena
33 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 889 143

Zájezd

dospělá osoba
2
33 990 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Svět Light - za osobu
2
490 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex - za osobu
0
1 090 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex Plus - za osobu
0
1 290 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Svět - za osobu
0
590 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
290 Kč