Hotel Karos Spa: Rekreační pobyt 3 noci

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros

4/5

Hotel Karos Spa: Rekreační pobyt 3 noci

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Karos Spa ****superior  leží v krásném prostředí poblíž centra lázeňského městečka Zalakaros, jež je považován za jedno z nejmodernějších maďarských lázní. Místní termální vody, které dosahují až 99 °C byly náhodou objeveny během průzkumu ropných ložisek. Prameny léčivé vody jsou jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Zdejší lázeňský komplex s celoročním provozem, prostornou vodní plochou s vodními atrakcemi, adrenalinovou zónou s tobogány, dětským světem, saunovým centrem a rekreačními zóny každoročně láká tisíce turistů.

Ubytování

Hotel Karos Spa je synonymem luxusu, komfortu a relaxace. Nabízí ubytování v prostorných elegantně zařízených pokojích typu superior (1. a 2. patro), v nově rekonstruovaných pokojích typu superior plus (3.4. a 5. patro) a v rodinných pokojích a apartmánech. Součástí standardní výbavy je klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaleta, bidet, fén, župan, trezor, telefon, televize se satelitním přijímačem, minibar a WIFI. V některých pokojích je možnost jedné přistýlky. Pokoje typu Superior jsou vybavené balkónem s výhledem na bazény nebo na park. Ve dvoulůžkových apartmánech se dvěma místnostmi je možnost dvou přistýlek. Apartmány se nacházejí v budově Aparthotelu, který je propojen s hlavní budovou podzemním tunelem. Rodiny s dětmi mohou využít také nabídky ubytování v rodinných pokojích se dvěma místnostmi a balkonem. Tyto pokoje jsou vhodné pro 3 až 5 dospělých a dvě děti.

Wellness centrum

Součástí hotelového komplexu je prostorné wellness centrum Harmonie Spa, které se nachází ve dvou budovách hotelu a jeho celková plocha je téměř 4 000 m². Najdete zde vnitřní i venkovní plavecké bazény, zážitkové bazény, vnitřní dětský bazén, vnitřní perličkový a termální bazén, saunový svět s finskou saunou, bio saunou, infra saunou, parní kabinou a ledovou jeskyní a rekreační a odpočinkové plochy. Hosté se zde mohou občerstvit v restauraci, baru a grill baru. V letní sezoně je k dispozici wellness bar u bazénu, letní koktejlový bar a letní rodinné bistro.

Gastronomie

Výborné gastronomické speciality můžete ochutnávat také v hotelové restauraci Eden, v Café Baru nebo v lodním Baru. V létě se pořádají grilovačky na hotelové zahradě.

Děti

V hotelu pamatuji na rodiny s dětmi. Pro nejmenší hosty je zde připraven animační program (v letních měsících), dobře vybavený dětský koutek, dětské hřiště, služba hlídaní děti, vybavení pro batolata včetně vaniček, židlí a postýlek. V wellness centrum děti mohou dovádět v dětském bazénu a užívat si pestrou nabídku vodních atrakcí.

Zvířata

Zvířata nejsou v hotelu povolena. 

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku mají k dispozici plavecké bazény, hodiny aqua aerobiku, platetes a jógy, fitness centrum, stolní fotbalek, stolní tenis  nebo půjčovnu kol. V okolí je možnost jízdy na koni, rybolovu a pěší turistiky.

Další hotelové vybavení

Součástí hotelové nabídky je také směnárna, konferenční místnost, salonek, školící místnost, prodej denního tisku a suvenýrů, kosmetický salon, praní a čištění prádla, žehlení a úschovna zavazadel.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek na uzavřeném parkovišti nebo v podzemní garáži.

Zvířata

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena. 

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze (formou bohatých švédských stolů), neomezený vstup do wellness centra (vnitřní plavecké a zážitkové bazény, sezonní venkovní bazény, vnitřní termální bazén, perličkový bazén, dětský bazén, jacuzzi, bio sauna, Finská sauna, parní komora, ledová komora), vstup do fitness centra, fitness programy (aqua aerobik, relaxace, fit ball, spalování tuku, stretching, Pilates, jóga, posilování), stolní fotbal, stolní tenis, živá hudba ve vybrané dny, tématické víkendy, hlídaní dětí (děti od 3 let 4 hodiny, děti do 3 let 2 hodiny), zapůjčení županu (pro dospělou osobu), WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • místní poplatek ve výši 1,8 EURO / osoba / noc, poplatek za parkování před hotelem 4 EURO / auto / noc, poplatek za parkování v garáži 7 EURO / auto / noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Zalakaros

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Karos Spa ****
Všechny zájezdy do  Hotel Karos Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 763 107
dnes zavřeno

Hodnocení

4/ 5 3 recenzí


Radek červen 2017
Karos spa. Celkové zklamání z nabídky cestovni kanceláře. Úroveň hotelu je patrná pouze v kvalitě pokoje a možnosti využití bazénu v rámci ho... celá recenze


Jaroslav srpen 2016
HOTEL Karos. Celkový dojem dobrý,všude čisto i jiné hotely pěkné.... celá recenze


MILAN červenec 2013
KAROS SPA HOTEL. HOTEL IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI I SENIORY. TICHÝ, KOMFORTNĚ VYBAVENÝ S VELKOU NABÍDKOU VYŽITÍ PRO DĚTI (MÍSTNOST PRO DĚTI S HRAČK... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hotel Karos Spa: Rekreační pobyt 3 noci
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros

Cena
7 080 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 763 107

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 080 Kč
příplatek za výběr pokoje (výhled, patro)
0
1 300 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč