HOTEL KLEOPATRA BEACH

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž

3/5

HOTEL KLEOPATRA BEACH

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž
Číslo zájezdu: 1 787 351
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Jeden z nejznámějších hotelů v Alanyi, který byl otevřen v roce 1998, se skládá z hlavní sedmipatrové budovy a dvou vedlejších budov. Hotel je českou klientelou velmi oblíbený zejména z důvodu výborné dostupnosti centra Alanye, Kleopatřiny pláže a rovněž kvalitní nabídky all inclusive. Nachází se 118 km od mezinárodního letiště v Antalyi a cca 2,5 km od samotného centra města Alanya. Nejbližší nákupní možnosti jsou přímo u hotelu nebo lze využít 300 m od hotelu supermarket „Migros“.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s 24 hodinovou recepcí a možností pronájmu trezoru (za poplatek), směnárna, Wi-Fi připojení na recepci zdarma, konferenční místnost, společenská místnost s TV, hlavní restaurace s venkovní a vnitřní částí, lobby bar, bar u bazénu, hlavní venkovní bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), menší venkovní bazén, dětský bazén, nepravidelné večerní programy, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, tělocvična. Za poplatek turecké lázně, sauna, masáže, kadeřnictví, internetový koutek, billiard, prádelna, vodní sporty na pláži.

Vybavení pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, TV, minibarem (za poplatek) a balkonem.

Pláž & plážový servis

Vyhlášená Kleopatřina pláž leží 50 m od hotelu, od kterého je oddělena pouze místní komunikací. Lehátka, slunečníky a matrace jsou k dispozici za poplatek, bar na pláži je k dispozici zdarma (pouze nealkoholické nápoje 10:00 – 17:00).

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. Importované a láhvové nápoje, čerstvé džusy, turecká káva jsou za poplatek.

Poznámka

TURECKO – PODMÍNKY VSTUPU A NÁVRATU PLATNÉ K 1.6.2021
Podmínky pro cestování do TURECKA Každý návštěvník Turecka musí podstoupit RT-PCR test na onemocnění covid-19, a to buď nejdéle 72 hodin před příletem do destinace, nebo až po příletu. Doporučujeme klientům, aby se nechali otestovat již před odletem z ČR a vyhnuli se tak riziku případné karantény v destinaci. V případě, že se necháte testovat až na letišti v Turecku, jste povinni tak učinit do 1 hodiny po příletu. Test je za 30 euro. Po podstoupení testu můžete pokračovat na hotel, kde musíte vyčkat na oznámení výsledku testu (do 12 hodin) v karanténě na svém pokoji. V případě pozitivního výsledku testování budete vy i osoby, se kterými jste byli v přímém kontaktu, nuceni podstoupit ve státem určeném hotelu karanténu na náklady turecké vlády až do okamžiku, kdy bude výsledek negativní (po 7 dnech se testuje znovu). Pokud si však necháte udělat test již v ČR, pouze se jím prokážete na letišti a poté si již můžete bez obav užít Vaší dovolenou.
VYŽADOVÁN JE NEGATIVNÍ PCR TEST s certifikátem pro vycestování !!! Antigenní testy či SMS potvrzení nejsou dostačující !!
UPOZORŇUJEME A DOPORUČUJEME MÍT NEGATIVNÍ VÝSLEDEK TESTU JIŽ PŘED ODLETEM, JELIKOŽ PODMÍNKY VSTUPU NA PALUBU JSOU V KOMPETENCI LETECKÉ SPOLEČNOSTI A MOHOU SE KDYKOLIV ZMĚNIT.
Důležité upozornění: výjimka z testování v destinaci před odletem zpět do ČR neplatí, pokud potvrzení o negativním výsledku testu na covid-19 vyžaduje letecká společnost nebo tranzitní země. Vstupní podmínky se mohou měnit, vždy si prosím ověřte tuto informaci těsně před odletem/příletem u CK nebo u dané letecké společnosti.
Výjimky z testování pro odlet do Turecka - Děti do 6 (5,99) let, - Osoby, které mají dokončené očkování proti onemocnění covid-19 (obě dávky) a prokáží se platným mezinárodním certifikátem s QR kódem, kdy od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní před odletem do Turecka, - Osoby, které se prokáží potvrzením od lékaře v anglickém jazyce o prodělání onemocnění covid-19 v posledních 6 měsících.
Všichni cestující musí také vyplnit zdravotní formulář (48-12 hodin před odletem). Formulář naleznete zde: https://register.health.gov.tr Formulář je dostupný v několika jazycích a vyplňuje se bez diakritiky. Po vyplnění formuláře se automaticky vygeneruje kód (tzv. HES kód), který je nutný pro návštěvu úřadů, bank, nákupních center i většiny restaurací v destinaci. Formulář může být vyžadován taktéž při vstupu do země !!!
Podmínky pro návrat z TURECKA zpět do ČR Před návratem do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář a disponovat písemným potvrzením o negativním výsledku antigenního (ne starší než 24 hodin) nebo PCR testu (ne starší než 72 hodin), po návratu je nutná samoizolace do předložení negativního výsledku dalšího PCR testu (nejdříve 5. den a nejpozději 14. den od příjezdu), 14 dní od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov respirátory. Test v destinaci lze udělat přímo v hotelu do 48 hodin před odletem, případně v nejbližším zdravotnickém zařízení. Cena testu je cc 30 euro. V Turecku se dělají pouze PCR testy. – Delegát/zástupce Vám pro zajištění bude k dispozici !
Výjimka z testování pro návrat do ČR Pokud předložíte vytištěné písemné lékařské potvrzení v anglickém jazyce, při cestě zpět do ČR NENÍ TŘEBA: - test před odletem v destinaci (pokud ho nevyžaduje letecká společnost nebo tranzitní země), - vyplnění elektronického příjezdového formuláře, - test po příjezdu do ČR ani karanténa.
Důležité upozornění: výjimka z testování v destinaci před odletem zpět do ČR neplatí, pokud potvrzení o negativním výsledku testu na covid-19 vyžaduje letecká společnost nebo tranzitní země. Vstupní podmínky se mohou měnit, vždy si prosím ověřte tuto informaci těsně před odletem/příletem u CK nebo u dané letecké společnosti.
Požadované lékařské potvrzení v anglickém jazyce vystaví váš lékař a potvrdí v něm, že: - nemáte klinické známky onemocnění covid-19,- prokazatelně jste prodělali onemocnění covid-19, - z důvodu pozitivního výsledku PCR testu jste absolvovali izolaci, - od prvního pozitivního výsledku PCR testu uplynulo alespoň 14 dní, ne však více než 180 dní. Roušky a další opatření v Turecku V Turecku platí povinnost nošení roušek ve veřejných prostorách a udržování sociálních rozestupů minimálně 1,5 metru.
Cestovní pojištění na dovolenou Pro vstup do Turecka je vyžadováno zdravotní cest. pojištění, které obsahuje pojištění proti onemocnění COVID19.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa (let může být operován s přestupem)- Váhu odbavovaného zavazadla 20kg/os.- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště - hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kleopatra Beach Hotel ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Kleopatra Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 787 351
dnes 8–18 h

Hodnocení

3/ 5 30 recenzí


Anna červen 2019
Anna. Hotel Kleopatra Beach odpovídá 3*zařazení,ale vcelku ujde.Strava však jedním slovem katastrofa.Pláž dlouhá , sice málo udržovaná s... celá recenze


Hana červen 2019
Hana Gebauerova. Služby v hotelu katastrofa. Personál tvářící se, že ho se vším velmi obtěžuje tě. Velmi neochotně, až na pár výjimek. Mladých klu... celá recenze


Aneta Vitamvásová květen 2019
Prohlídka hotelu Kleopatra Beach ****. Tento hotel jsem navštívila v rámci infocesty po Turecku. Jedná se o jednoduše zařízený hotel spíše pro nenáročné klienty. Všude v... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

HOTEL KLEOPATRA BEACH
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž

Původní cena
28 580 Kč/os

Cena
14 780 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 787 351

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 780 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč