HOTEL KRASKOV - Rekreační pobyt - Seč - Třemošnice

Česko, České přehrady, Pardubický kraj, Železné hory, Sečská přehrada, Třemošnice

5/5

HOTEL KRASKOV - Rekreační pobyt - Seč - Třemošnice

  Česko, České přehrady, Pardubický kraj, Železné hory, Sečská přehrada, Třemošnice
Číslo zájezdu: 1 663 037
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je hotel situován, nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení. V blízkosti hotelu je možno ubytovat se také ve vilkách. Vily hostům zaručují moderní a pohodlné bydlení v příjemném prostředí, s vysokou mírou soukromí. V zimních měsících jsou vily vytápěny elektrickými přímotopy.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možnosti přistýlky (rozkládací křeslo), s klimatizací (ve 12 pokojích orientovaných na sever klimatizace není), LCD TV/SAT, buzením telefonem po dohodě na recepci, Wi-Fi připojením k internetu, minibarem, telefonem s přímou volbou, elektronickým trezorem, velkými pohodlnými postelemi s vysokými matracemi, protialergickým ložním prádlem, koupelnou se sprchovým koutem a vestavěným vysoušečem vlasů. Ve čtyřlůžkových rodinných vilách s možností přistýlky s LCD TV/SAT, Wi-Fi připojením k internetu, lednicí, rychlovarnou konvicí a šálky, velkými pohodlnými postelemi s vysokými matracemi, protialergickým ložním prádlem, jídelním stolem, malou vybavenou kuchyňkou, vanou. V zimních měsících jsou chatky vytápěny elektrickými přímotopy. Každá chatka má 2 pokoje. Vždy dvě sousední chatky mají jednu společnou terasu.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Dětská židle k zapůjčení zdarma. Žehlička a žehlicí prkno k zapůjčení zdarma.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Rekreační pobyt

Cena za osobu / noc se snídaní.

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Dětská postýlka
k zapůjčení zdarma. Dětská židle k zapůjčení zdarma. Žehlička a
žehlicí prkno k zapůjčení zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Večeře dospělý
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko
  • Pobyt se psem
  • Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Východní Čechy
  • Místo dle CK: Seč - Třemošnice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

EA Hotel Kraskov **** (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  EA Hotel Kraskov

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 663 037
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Pardubický kraj

5/ 5 13 recenzí

Nezávazná objednávka

HOTEL KRASKOV - Rekreační pobyt - Seč - Třemošnice
  Česko, České přehrady, Pardubický kraj, Železné hory, Sečská přehrada, Třemošnice

Cena
2 805 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 663 037

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 805 Kč
příplatek za přistýlku
0
1 320 Kč