Hotel Lexington

  Itálie, Emilia Romagna, Rimini, Rivazzurra

Hotel Lexington

    Itálie, Emilia Romagna, Rimini, Rivazzurra
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Rivazzurras se nachází se v jižní části Rimini a vyznačuje se novými hotely a residencemi. Pozvolně svažující se zlaté pískové pláže jsou vhodné pro děti i pro neplavce. Je to moderní letovisko, kde nechybí různé restaurace, bary a obchůdky. Jsou zde hned dva taneční kluby - Frontemare u pláže s hudbou všeho druhu a možností večeře, a Dancing 007 vhodný spíše pro starší generaci. Motorová lod' vyplouvá od pláže číslo 115 na panoramatická výlety do zátoky Baia degli Angeli, a letovisek Portoverde, Cattolica a Gabicce mnohdy s občerstvením pečenými rybami a místním vínem, nebo na večerní plavby s hudbou. Nedaleko se nachází mezinárodní letiště Federico Fellini a velké nákupní centrum Le Befane.

Popis objektu

Hotel LEXINGTON*** (Via Biella) má skvělou pozici, byl postaven u pláže a přitom v blízkosti cukráren, barů a restaurací. Klientům je k dispozici recepce, výtah, hala, Wi-Fi, bar, restaurace, půjčovna kol a za poplatek parkoviště. Jednoduše, ale funkčně vybavené hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, klimatizace (za příplatek), trezor, telefon, TV, Wi-Fi a balkon. 

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma vstup do aquaparku Beach village (cca 1 km od hotelu)
(níže uvedené slevy nelze kombinovat)
sleva 15% při objednávce min. 7 nocí
sleva 20% při objednávce do 50 dnů před nástupem
sleva 15% při objednávce do 35 dnů před nástupem
sleva 10% při objednávce do 25 dnů před nástupem

Vzdálenost od

pláže 100 m, centra s obchody 2 km, aquaparku Beach village - vstup zdarma 1 km, letiště 1,5 km, železniční stanice 4,6 km

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, restaurace, bar, ubytovací kancelář

Strava

snídaně formou bufetu, oběd nebo večeře výběr z menu včetně vody a 1/4 l vína

Sport

půjčovna kol

Ubytování

pokoj, Standard 4 - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí nebo dvěma lůžky, 3. a 4. lůžko formou patrové postele, hlavní budova, balkon, klimatizace, na vyžádání, 4 €/den, TV, trezor, telefon, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, parkoviště, 10 €/den, s omezenou kapacitou, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 08.08. a od 15.08. min. 2 noci, 08.08. - 15.08. min. 3 noci, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Balkón: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

Cena Standard 4 zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
Cena Standard 4 zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
  • doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena Standard 4 nezahrnuje:
  • pobytová taxa není v ceně
  • zvířata, malého vzrůstu povolena, na vyžádání, za poplatek, 10 €/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Azzurro, IČ: 60697903. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Rimini Rivazzurra

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 816 954
dnes 7.30–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Lexington
    Itálie, Emilia Romagna, Rimini, Rivazzurra

Cena
4 439 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 816 954

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 439 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč