HOTEL LIMAK CYPRUS DE LUXE & RESORT

  Kypr, Kypr - sever, Severní Kypr, Severní Kypr

HOTEL LIMAK CYPRUS DE LUXE & RESORT

    Kypr, Kypr - sever, Severní Kypr, Severní Kypr
Číslo zájezdu: 2 056 029
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

luxusní hotelový komplex Limak Cyprus Deluxe se nachází přímo u široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, proto je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Hotel leží v části Bafra, cca 40 km do Famagusty, cca 85 km do Kyrenie, cca 80 km do Nikosie a cca 65 km od letiště Ercan a cca 90 km od letiště Larnaca. V okolí hotelu jsou pouze menší obchůdky, ale hotelový resort nabízí další nákupní možnosti.

Vybavení Hotelu

K vybavení objektu patří recepce, lobby, restaurace, 3 a la carte restaurace (italská Arcadia, Dynasty Far East a Mysia Open Grill), lobby bar, bar u bazénu (snack bar), bar na pláži, patisserie (cukrárna), čajovna, disko, parkoviště, obchody, aquapark se 7 skluzavkami, 4 bazény, 3 dětské bazény, vnitřní bazén, fitness, krásná širková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky k dispozici zdarma). K dalším službám hotelu patří obchodní arkáda, stolní tenis, kulečník, minigolf, stolní hry, šipky, hrací automaty, tenisové lekce, rakety, míčky, kadeřnictví, vodní sporty na pláži, - některé sporty mohou být za poplatek. hotel pro své hosty také pořádá animační programy, večerní programy a sportovní akce (plážový volejbal, vodní pólo, boccia, a další).

Vybavení pokoje

Standardní 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu, nebo se 2 přistýlkami pro děti na vyžádání. Pokoje jsou elegantně vybaveny a k dispozici je vlastní koupelna s WC, SAT/TV, balkon, fén, trezor, minibar (zdarma), klimatizace, set pro ppřívau čaje, trezor (zdarma) a WiFi připojení k internetu (zdarma).

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází přímo u vlastní soukromé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Pro vstup do moře je možnost využít dlouhé molo, které zasahuje několik metrů do moře. Na pláži se nachází bar. Lehátka, ručníky i slunečníky jsou v ceně ubytování.

Sport & Fitness

Bazén, stolní tenis, kulečník, minigolf, stolní hry, šipky, hrací automaty, tenisové lekce, rakety, míčky, kadeřnictví, plážový volebal, vodní pólo, boccia, vodní sporty na pláži, - některé sporty mohou být za poplatek.

Stravování

Program ULTRA ALL INCLUSIVE:
zahrnuje snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-11.00) obědy (12.30-14.30), večeře (19.00-21.30) a půlnoční polévku (23.00-2.00) formou bohatého bufetu, během stravování neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních a vybraných importovaných alkoholických nápojů
Snack bar: 12.00-16.00 lehké občerstvení a zmrzlina
Bar na pláži: 12.00-16.00 placky gözleme, 9.00-18.30 neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních a vybraných importovaných alkoholických nápojů
Lobby bar: 00.00-24.00 neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních a vybraných importovaných alkoholických nápojů
Bar u bazénu: 9.00-24.00 neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních a vybraných importovaných alkoholických nápojů
Další bary: dle otevírací doby neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních a vybraných importovaných alkoholických nápojů
Čajovna: 8.00-24.00 čaj a káva
Cukrárna: 9.00-23.30 horké nápoje a sladké pečivo
Upozornění: Výše uvedené časy a místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu Praha – Larnaca – Praha (let může být operován s mezipřistáním)- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Váhu odbaveného zavazadla 20 kg / os.- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedeným typem stravy - Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu - Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kypr - sever
  • Místo dle CK: Severní Kypr

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 056 029
dnes 8–18 h

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

HOTEL LIMAK CYPRUS DE LUXE & RESORT
    Kypr, Kypr - sever, Severní Kypr, Severní Kypr

Původní cena
29 780 Kč/os

Cena
25 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 056 029

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
25 980 Kč
příplatek za 2. dítě 7-11 let
0
8 000 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč