Hotel Marinella

  Itálie, Emilia Romagna, Miramare, Rimini

Hotel Marinella

    Itálie, Emilia Romagna, Miramare, Rimini
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Letovisko Miramare, nejjižnější část Rimini, se nachází ve výhodné poloze díky mezinárodnímu letišti. Prostorné písčité zlaté pláže jsou dobře vybaveny pro sportování i odpočinek. Vyplouvají odsud výletní lodě, které navštěvují sádky slávek, vrtné věže, nebo plují podél pobřeží až k malebným zátokám jako Baia degli Angeli. Lázně Rimini Terme se nacházejí přímo na pobřeží a využívají výhod mořské vody. Léčebné procedury při léčbě onemocnění kostí a dýchacích cest, masáže, vířivka, sauna nebo bahenní terapie poskytují turistům veškerou relaxaci wellness dovolené. Rodiče s dětmi ocení krásný zábavní park Fiabilandia, se spoustou atrakcí a představeními i pro nejmenší. Večer můžete strávit třeba procházkou v živé ulici Viale Oliveti se spoustou obchodů a restaurací. Určitě ochutnejte piadinu - chlebovou placku, která bývá plněná šunkou, sýrem nebo tuňákem. Pro ty, kteří si nechtějí nechat ujít večer na slavných diskotékách v této oblasti, jezdí každých pár minut noční autobus, aby vás dopravil do nejslavnějších klubů v Rimini a sousedním Riccione.

Popis objektu

Hotel MARINELLA*** (Viale Faenza) má vynikající pozici, stojí nedaleko od pláže a v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Svým vybavením je hotel vhodný pro nenáročnou klientelu. Součástí hotelu je recepce s trezory, úschovna zavazadel, hala s TV, výtah, bar a restaurace. Klimatizace a Wi-Fi je k dispozici ve společných prostorách. Jednoduše vybavené pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha je otevřená, bez závěsu či jiné zástěny), fén (na vyžádání), trezor, Wi-Fi, TV, telefon, minibar a klimatizaci (obojí na vyžádání, za příplatek), většina pokojů má balkon (celkem  27 pokojů, z toho 6 má pouze okno). Hotel nedisponuje parkovištěm, parkovat je možná v okolí na ulici (zdarma) nebo v modrých zónách za poplatek. 

, Slevy a zvláštní nabídky

(nelze kombinovat)
sleva 20% při objednávce do 65 dnů před nástupem
sleva 15% při objednávce do 35 dnů před nástupem
sleva 5% při objednávce do 20 dnů před nástupem
sleva 10% při objednávce min. 4 nocí v období do 06.08. a od 16.08.
7=6 v období 15.05. - 06.08. a 16.08. - 18.09.
zdarma děti do 7 let jako 3. a 4. osoba

Vzdálenost od

pláže volná 200 m, centra s obchody Supermarket 500 m, letiště 1,5 km, železniční stanice 5,5 km

Pozice objektu v letovisku

rušné místo, na obchodní třídě

Vybavení objektu

recepce, s možností využít trezor, výtah, Wi-Fi v objektu, restaurace, bar, ubytovací kancelář

Služby v objektu

úschovna zavazadel

Strava

jednoduchá snídaně, oběd nebo večeře formou buffetu, včetně 1/2 l vody a 1/4 vína

Ubytování

pokoj, Standard 4 - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí, 3. a 4. lůžko formou patrové postele, nutno vyžádat při rezervaci, hlavní budova, balkon, u většiny, velmi jednoduché, klimatizace, na vyžádání, 3 €/den, TV, Wi-Fi na pokoji, telefon, minibar, na vyžádání, 3 €, sprcha, bez zástěny, fén, na vyžádání, bez parkování, parkovat lze u hotelu na ulici (zdarma) nebo v modrých zónách za poplatek, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 07.08. a od 16.08. min. 2 noci, 07.08. - 16.08. min. 5 nocí, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Balkón: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

Cena Standard 4 zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
Cena Standard 4 zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
  • doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena Standard 4 nezahrnuje:
  • pobytová taxa není v ceně

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Azzurro, IČ: 60697903. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Rimini Miramare

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 815 507
dnes 7.30–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Marinella
    Itálie, Emilia Romagna, Miramare, Rimini

Cena
5 069 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 815 507

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 069 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč