Hotel MERIDIAN

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Hotel MERIDIAN

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Původní cena
19 890 Kč/os

Cena
15 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 503 146
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha: Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel se nachází v centru Slunečného pobřeží nedaleko historického města Nessebar. Jednou z největších předností hotelu je panoramatický pohled na Slunečné pobřeží z prosklené restaurace v nejvyšším patře. Hotel se pyšní 268 pokoji na 10 patrech s rozsáhlým výhledem. Vzdálenost od pláže je přibližně 200 m. U hotelu je také snadno dostupná městská hromadná doprava, jen 20 m od nejbližší autobusové zastávky.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, vyhlídková restaurace, á la carte restaurace, pizzerie, looby bar, bazénový bar, venkovní bazén, integrovaný dětský bazén. All inclusive zahrnuje dětský koutek a venkovní dětské hřiště, animační programy pro děti a dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek je k dispozici SPA centrum s profesionálními masážemi a lázněmi, kde mohou návštěvníci využít saunu, turecké lázně, zkrášlovací a léčebné procedury. Internetový koutek, tělocvična s fitness centrem, market, obchod se suvenýry a směnárna jsou v hotelu k dispozici za poplatek.

Pokoje: Prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchou, fénem, telefonem, kabelovou TV.

Strava: Strava formou all inclusive zahrnuje snídaně v panoramatické restauraci (7.30-10.00), obědy (12.30-15.00), večeře (18.00-21.00), svačiny formou snacků, zmrzliny a dezertů v panoramatické restauraci (15.00-10.00). All inclusive rovněž zahrnuje kávu, čaj, pivo, víno a místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v panoramatické restauraci (11.00-23.00) a v bazénovém baru (11.00-18.00). Jednou týdně tematická večeře v panoramatické restauraci.

Pláž: Hotel se nachází pouhých 200 metrů od krásné dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, na níž je k dispozici široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky za poplatek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ancora, IČ: 26866641. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Slunečné pobřeží
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Meridian **** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Meridian

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 503 146
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

56. nejlepší hotel v destinaci Slunečné pobřeží

4/ 5 12 recenzí


Honzaz srpen 2019
Slunečné pobřeží - hotel smartline Meridian. Celkový dojem z týdenní dovolené nelze popsat jinak než kladně. Výhodná poloha hotelu téměř v centru, vynikající služby, pláž neda... celá recenze


Verča + Lucka červen 2019
Prohlídka Smartline Meridian ***+. V blízkosti hotelu se nachází restaurace, bary a obchody. Centrum letoviska Slunečné pobřeží cca 800 m.... celá recenze


Nada červen 2019
Krásná dovolená,moc děkujeme. příští rok zase,děkuji za všechny,nádhera... celá recenze

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Hotel MERIDIAN
    Bulharsko, Slunečné pobřeží

Původní cena
19 890 Kč/os

Cena
15 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 503 146

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 890 Kč
příplatek za parkování v Praze 8-denní (při objednání parkovného od 1. 2. 2020)
0
1 200 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za nadváhu zavazadla nad 23 kg (23,1-32 kg) - v obou směrech
0
1 560 Kč
příplatek za nadváha zavazadla nad 23 kg (23,1-32 kg) - v jednom směru
0
780 Kč