HOTEL MICHELL

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Kestel

HOTEL MICHELL

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Kestel
Číslo zájezdu: 1 787 329
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází cca 5 km od centra oblíbeného letoviska Alanya, v těsné blízkosti od písčito-oblázkové pláže. Rozléhá se na ploše 5000 m2, disponuje celkovou kapacitou 200 pokojů a otevřen byl v roce 2018. Nachází cca 130 km od mezinárodního letiště v Antalyi a cca 5 km východně od centra Alanye. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v blízkosti hotelu (restaurace, bary, obchůdky) nebo přímo v centru Alanye, které je pohodlně dostupné místní autobusovou dopravu tzv. dolmušemi. V Alanyi doporučujeme návštěvu hradu či jeskyní. Je vhodný pro klienty, vyhledávající nejen rušný prázdninový život, ale i klidné a útulné ubytování mimo samotné centrum letoviska.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárna, Wi-Fi připojení na recepci zdarma, hlavní restaurace, 2 ala carte restaurace (mezinárodní kuchyně – 1 x za pobyt zdarma, turecká na pláži – za poplatek), lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, 2 venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma), sauna, fitness, relaxační místnost, stolní tenis, šipky, minigolf, tenisový kurt (pronájem raket a osvětlení za poplatek), soft animační programy. Za poplatek masáže, turecké lázně, lékař, prádelna, žehlení, služby fotografa, minimarket, obchod se suvenýry, vodní sporty na pláži.

Vybavení pokoje

Klientům je k dispozici ubytování v příjemně zařízených pokojích economy. Pokoje s označením economy a možností jedné přistýlky (pouze dosp.os) jsou vybaveny individuální klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, trezorem, minibarem (nealkoholické nápoje), Wi-Fi připojením a balkonem. Za příplatek jsou k dispozici standardní pokoje nebo pokoje s výhledem na moře.

Pláž & plážový servis

Písčito-oblázková pláž se nachází cca 400 m od hotelu. Přístupná je přes místní komunikací nebo lze zdarma využít hotelový shuttle bus. Lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky jsou k dispozici zdarma (výměna osušek za poplatek). Na pláži se rovněž nachází v rámci programu ultra all inclusive plážová restaurace (ve večerních hodinách lze využít jako tureckou restauraci ala carte).

Stravování

ULTRA ALL INCLUSIVE

Poznámka

Hotel akceptuje pouze osoby starší věku 18 let.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa- Váhu odbavovaného zavazadla 20kg/os.- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště - hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Michell *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 400 m
Všechny zájezdy do  Hotel Michell

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 787 329
dnes 7.30–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-michell-alanya-turecko-z1787329/1292169238/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

HOTEL MICHELL
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Kestel

Původní cena
27 280 Kč/os

Cena
17 780 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 787 329

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 780 Kč
příplatek za standard s bočním výhledem na moře
0
700 Kč
příplatek za standard s přímým výhledem na moře
0
1 400 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč