hotel Mirage

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

hotel Mirage

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 258 490
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 700 metrů a lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Každý pátek bývají pořádány tradiční trhy. Rodinný hotel leží ve čtvrti Faro, cca 100 metrů od pláže a 700 metrů od akvaparku Aqualandia. v blízkosti nákupních a zábavných středisek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (mohou být palandy), s příslušenstvím, trezorem, Wi-Fi, Sat-TV. Klimatizace na vyžádání – za poplatek.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu – servírované + salátový bufet.

Vybavení

: vstupní hala s recepcí, bar, terasa, restaurace, společenská místnost, úschovna zavazadel, prádelna, Wi-Fi v celém hotelu, soukromá pláž, parkování.

Pláž

s postupným vchodem do moře, s jemným pískem.

Plážový servis:

1 slunečník + 2 křesla.

Program

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 8dní/7nocí s polopenzi, parkování (do vyčerpání míst).

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (cca 1.30 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě, klimatizaci 820 Kč /pobyt/pokoj – platba v cestovní kanceláři. Dětská postýlka do 1.9 let na vyžádání – 820 Kč/pobyt – platba v cestovní kanceláři.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 258 490
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

hotel Mirage
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
10 350 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 258 490

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 350 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč