HOTEL MJUS WORLD RESORT & THERMAL PARK - Prodloužený víkend čt-ne - Körmend

Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend

HOTEL MJUS WORLD RESORT & THERMAL PARK - Prodloužený víkend čt-ne - Körmend

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel se nachází v oblasti termálních lázní v západním Maďarsku. Hotel je zařízen v elegantním italském stylu a poskytuje hostům maximální pohodlí. Termální park nabízí 4 plavecké bazény, dvě skluzavky a dětský bazén. Najdete zde i lázně s wellness prostory s relaxační zónou, restauraci, pizzerii a pekárnu. Pro další zábavu je pro hosty v areálu bowling a pro firemní účely jsou k dispozici čtyři konfereční sály.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Premium s přistýlkou Prostorný pokoj je ideální pro ty, kteří chtějí více místa za rozumnou cenu. V pokoji jsou pohodlné postele s matracemi s paměťovou pěnou, pohovka, LCD televizor se satelitem, pracovní stůl, vysorkorychlostní Wi-Fi internet, trezor, balkon. Koupelna s king size sprchou, fénem, bavlněnými ručníky a koupelnovou přírodní kosmetikou. Župan a pantofle k dispozici. Možnost 1 přistýlky. Minimální obsazení pokoje je 1 osoba, maximálně 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj Grand se dvěma přistýlkami Prostor pro maximální relaxaci a potěšení z designu. Pohodlné postele s matracemi z paměťové pěny, pohovka, LDC televizor se satelitem, minibar, pracovní stůl, vysokorychlostní Wi-Fi internet, trezor a balkon. Koupelna s king size sprchou, fénem, bavlněnými ručníky a přírodní koupelnovou kosmetikou. Župany a pantofle k dispozici. V případě obsazení pokoje 2 nebo 3 osobami se platí neobsazené lůžko 100%.

Slevy

Dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA.

Základní cena zahrnuje

 • Prodloužený víkend čt-ne

  Vnitřní i venkovní bazény a tobogány, volný vstup do sauny s tureckoulázní, římskou lázní, bio saunou, finskou saunou, venkovní vířivkou,Kneippovou stezkou, emocionálními sprchami, relaxačními zónami a rituályv saunách prováděných našimi sauna mistry, využití posilovny vybavenénástroji Technogym, župan, papučky a ručníky po celou dobu pobytu,animační programy a sportovní aktivity pro dospělé i děti, využitídětských heren, vysokorychlostní Wi-Fi v celém objektu celý resort,„Mjus Press“ služba číst všechny noviny a časopisy, které chcete vesvém oblíbeném jazyce zdarma, přímo na vašem počítači, tabletu nebotelefonu, parkování.

  Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.

  Dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rywal, IČ: 47668873. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
 • Místo dle CK: Körmend

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 522 594
dnes 7.30–18 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

HOTEL MJUS WORLD RESORT & THERMAL PARK - Prodloužený víkend čt-ne - Körmend
  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend

Cena
4 755 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 522 594

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 755 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč