Hotel Mozart, Bad Gastein

  Rakousko, Salcbursko, Gastein

Hotel Mozart, Bad Gastein

    Rakousko, Salcbursko, Gastein
Číslo zájezdu: 2 045 618
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Mozart, Bad Gastein
Základní informace a poloha

Tento tradiční rodinný hotel s dlouholetou historií se nachází v cetru města Bad Gastein, nedaleko lázní Felsentherme. Nabízí dostatek pohodlí svými stylovými salonky, útulným barem a á la carte restaurací s výbornou kuchyní. Zastávka skibusu se nachází přímo před hotelem. Pouhých 500 metrů od hotelu je vzdálená stanice lanovky Stubnerkogel a vodopád, symbol této oblasti, je co by kamenem dohodil.

Proč si vybrat Hotel Mozart, Bad Gastein
  • děti do 4,9 let zdarma
  • využívání wellness
  • domácí mazlíčci povoleni
Vybavení

K zázemí hotelu patří recepce (WiFi), restaurace "Mozartstubn", hotelový bar, výtah, lyžárna. Před hotelem možnost parkování. Zarelaxovat si můžete v hotelovém wellnes, kde je k dispozici, sauna, infračervená kabina a parní lázeň.

Ubytování

Každý hotelový pokoj je zařízen individuálně. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou s WC, telefonem, balkonem, kabelovou TV a připojením k internetu (za poplatek).

Strava

Polopenze. Snídaně formou bohatého bufetu a večeře o 4 chodech se salátovým bufetem.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Destinace
Lyžování

Lyžařsky se dá údolí rozčlenit na tři celky: Dorfgastein - Grossarl, Badgastein - hofgstein a Sportgastein. Všechna tato střediska jsou vzájemně propojena skibusy. Celá oblast nabízí téměř 200 km sjezdových tratí. Pro děti jsou zde nabízeny kvalitní lyžařské kurzy.

Počet vleků  
Sedačková lanovka   
Gondolová lanovka  5
Vlek  15
Lanovka  1
Dětská lanovka   
Jiné - Podzemní lanovka/Zubačka  1
   
Sjezdovky   
Modrá  57 km 
Červená  120 km
Černá  28 km 
Dětská   

Oblast je rájem i pro vyznavače jízdy ve volném terénu nebo chůze na sněžnicích. Můžete si projet sjezdovku s boulemi, nebo členitou lyžařskou houpačku, která byla již dvakrát oceněna za nejlepší lyžařský terén Rakouska.

MAPA:

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování s polopenzí. Snídaně formou bohatého bufetu, večeře o 4 chodech a salátový bar. Využívání wellness.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinná úhrada na místě: pobytová taxa € 2,70 / os. / noc (od 14 let), WiFi € 1/ hodina, domácí mazlíčci € 10/ za pobyt (bez krmiva), masáže - ceník zveřejněn na místě

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Mauthner, IČ: 28526911. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Gastein

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 045 618
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Mozart, Bad Gastein
    Rakousko, Salcbursko, Gastein

Cena
5 750 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 618

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 750 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč