Hotel Nana Golden Beach

  Řecko, Kréta, Východní Kréta / Heraklion

Hotel Nana Golden Beach

    Řecko, Kréta, Východní Kréta / Heraklion
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Drapanos - Hersonissos

Umístění

Hotel Nana Golden Beach leží na severním pobřeží Kréty v regionu Hersonissos. Nachází se cca 25 km od mezinárodního letiště Heraklion, cca 1,5 km od centra města Hersonissos, cca 1 km od Stalidy a cca 5 km od Malie.

Pláž

Soukromá písečná pláž se nachází hned u hotelu. K dispozici jsou také pro větší soukromí hostů platformy s přístupem rovnou do moře. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace Athina a Thalassa, 4 x a la carte restaurace, 5x snack bar, lobby bar, bar u bazénu a pláže, music bar, venkovní bazény, dva dětské bazény, vodní atrakce pro děti, slunečníky a lehátky u bazénů zdarma, konferenční místnost; za poplatek: WiFi, půjčení dětského vybavení (kočárek, monitor dechu, ohřívače na láhev).

Pokoje

Dvoulůžkové deluxe pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, fén, WC), klimatizací, SAT/LCD TV, telefonem, minibarem, setem pro přípravu kávy/čaje, sejfem, balkonem nebo terasou; za poplatek: WiFi. Za příplatek jsou možné pokoje typu bungalov s výhledem na moře nebo rodinné pokoje až pro 4 osoby s výhledem do okolí nebo na moře.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7.00-10.00), obědy (12.30-15.00), večeře (18.30-22.00) formou bufetu, snacky, odpolední kávu a čaj, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. Hlavní restaurace Thalassa je otevřena i přes noc (23:00 - 06:00).

Rekreace

Animační program pro děti i dospělé, minidisco, dětské hřiště, dětský koutek (5 místností), amfiteátr, stolní tenis, deskové hry, šipky, šachy na pláži, 3 tenisové kurty (vybavení k dispozici), minifotbalové hřiště, lukostřelba, minibasketbalové hřiště, aerobik, aqua aerobik, strečink, plážový volejbal, vodní pólo, fitness, úvodní lekce potápění u hotelového bazénu; za poplatek vodní sporty na pláži, potápěčské centrum, Crete Golf Club (zdarma 1x green fee za pobyt/osoba, další slevy či speciální balíček pro hotelové hosty, wellness a Spa (krytý bazén, parní lázeň, sauna, vlasové a nehtové studio, masáže).

Informace

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
 • transfery v destinaci
 • 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Kréta
 • Místo dle CK: Východní Kréta / Heraklion

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 041 971
dnes zavřeno

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Hotel Nana Golden Beach
    Řecko, Kréta, Východní Kréta / Heraklion

Původní cena
39 390 Kč/os

Cena
29 149 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 041 971

Zájezd

dospělá osoba
2
29 149 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč