Termín:
27. 6. – 4. 7. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Původní cena:
7 990
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

popis
Letní dovolená v Chorvatsku v oblíbeném letovisku Gradac! Ubytování v hotelu Oaza*** s polopenzí + dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma
 • 8denní dovolená v Chorvatsku, oblíbené letovisko Gradac
 • Ubytování v hotelu Oaza***
 • Stravování formou polopenze
 • Dítě do 11,99 let na 1. přistýlce zdarma
 • Hotel v první řadě u moře
 • Nejkrásnější pláž v Gradacu
 • Doprava vlastní nebo autobusem – nástupní místa po ČR
 • Služby oblastního delegáta v ceně
Dovolená u moře v oblíbeném letovisku Gradac

Gradac je nejjižnější letovisko Makarské riviéry, které leží pod pohořím Rilić. Od Makarske je vzdálen cca 40 km. Gradac láká turisty na jednu z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry – Gornja Vala. Procházky po krásné, dlouhé promenádě si můžete zpestřit návštěvou četných obchůdků, cukráren, kavárniček a pizzerií, přičemž na jejích obou koncích najdete diskotéky nacházející se přímo u pláže. Svojí polohou na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem, umožňuje svým návštěvníkům, kromě koupání a slunění realizovat i výlety do okolí. Nevynechejte návštěvu Dubrovníku (cca 150 km), řeky Neretvy nebo Bačinských jezer.

Hotel Oaza***

Ubytování v jednoduchém hotelu v Gradacu. Předností tohoto hotelu je jeho poloha. Hotel je obklopen borovým lesem a nachází se v klidné části města Gradac u nejkrásnější pláže. Pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálená pouze cca 150 m (vzdušnou čarou 50 m). Krátkou příjemnou procházkou po pobřeží se dostanete do centra městečka s obchůdky, bary, restauracemi a suvenýry. Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací a aperitiv barem, WiFi připojením ve společných prostorách a parkovištěm. Pokoje jsou velice jednoduše, ale účelně vybaveny. Pobyt doporučujeme pro nenáročné klienty. Některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu.

Dvoulůžkové pokoje Standard s možností až 2 přistýlek

Pokoje jsou velmi jednoduše zařízené a disponují vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, klimatizací (může být i mobilní) a balkonem. Některé pokoje mají oddělenou koupelnu a WC. 

Stravování formou polopenze
 • Snídaně formou bufetu
 • Večeře výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet, dezert
 • Nápoje nejsou zahrnuty v ceně
 • Bezlepková strava není možná
Cestujete s dětmi?

V případě pobytu od 13. 6. – 11. 9. 2020 má 1 dítě do 11,99 let na přistýlce v pokoji s polopenzí pobyt zdarma. V případě autobusové dopravy hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.

Oblázkové pláže

Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouze cca 150 m od hotelu. Dlouhé gradacké pláže jsou lemovány borovicemi a palmami a díky drobným oblázkům a mírným vstupem do moře jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi. Nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce a je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu. FKK pláž se nachází na západní straně Gradacu za hotelem Labineca.

Sport, zábava a tipy na výlety
Sport

V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si vypůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.

Zábava

Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivcem živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.

Tipy na výlety

V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.

Důležité informace
 • Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
 • Doprava vlastní nebo autobusem
 • Nástupní místa po celé ČR
 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
 • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

autobusovou dopravu, 7× ubytování/os., 7× polopenzi/os., povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta (v hlavní sezóně 13.6. - 12.9.2020).

7× ubytování/os., 7× polopenzi/os., povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta (v hlavní sezóně 13.6. - 12.9.2020).

Základní cena nezahrnuje

cestovní pojištění, povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, 0,75 €/dítě 12-17,99 let/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře České Kormidlo, IČ: 26785871, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
 • Místo dle CK: Gradac

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

115. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Střední Dalmácie

Poslední komentář

17.8.2019 | Jpsef Louda
Datum pobytu: srpen 2019
Žádná sláva

Nejnovější recenze

2
17.8.2019 | Jpsef Louda
Datum pobytu srpen 2019
2/5 - Horší
Žádná sláva
3
24.7.2019 | Jitka P.
Datum pobytu červenec 2019
3/5 - Průměr
Byli jsme spokojeni až na furt stejně snídaně viz Strava
3
23.7.2019 | TesterX
Datum pobytu červenec 2019
3/5 - Průměr
Úžasné prostředí, pláže a vyžití naštěstí přebíjí nehezký zážitek z hotelu, který nevím, kde sebral tři hvězdičky.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.


Hotel Oaza Gradac

Číslo zájezdu: 1510494
Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac

Všechny termíny a možnosti (240)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
polopenze
3 999 Kč
LM | Po slevě 27%
Autem
So 6.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
polopenze
3 999 Kč
LM | Po slevě 33%
Autem
So 12.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
polopenze
3 999 Kč
LM | Po slevě 27%
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
3 999 Kč
LM | Po slevě 27%
Autem
So 6.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
3 999 Kč
LM | Po slevě 33%
Autem
So 12.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj Standard obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
3 999 Kč
LM | Po slevě 27%
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj , Standard, mořská strana
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 6.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj , Standard, mořská strana
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 31%
Autem
So 12.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj , Standard, mořská strana
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 5.9 – So 12.9.2020
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj comfort
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 6.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj comfort
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 31%
Autem
So 12.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj comfort
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard, mořská strana obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 6.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard, mořská strana obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 31%
Autem
So 12.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj Standard, mořská strana obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 5.9 – So 12.9.2020
2 lůžkový pokoj Standard obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj Comfort obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 6.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj Comfort obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 31%
Autem
So 12.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj Comfort obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj comfort obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 6.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj comfort obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 31%
Autem
So 12.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj comfort obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 13.6 – So 20.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
polopenze
4 699 Kč
LM | Po slevě 28%
Autem
So 30.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj Standard, mořská strana obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
4 499 Kč
LM | Po slevě 25%