Hotel Pinija

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Petrčane

4/5

Hotel Pinija

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Petrčane
Popis

Hotel je situovaný na krásném poloostrově v hustém borovém háji.

Přehled

dítě zdarma wellness

Stručná poloha

přímo u pláže 12 km od Zadaru

Poloha

V městečku Petrčane, asi 12 km od Zadaru. Hotel se nachází přímo u skalnaté pláže s upravenými plochami na slunění a cca 250 m od malé písečné pláže. Lehátka za poplatek.

Vybavení

Recepce, výtah, aperitiv bar, restaurace, plážová restaurace, gril bar, wellness. Venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka zdarma. WiFi na recepci zdarma, internetový koutek za poplatek. Bezplatné nehlídané parkoviště. Tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, půjčovna kol, dětské hřiště, vodní sporty na pláži, živá hudba a v sezoně různé animační programy.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení, fén, minibar, telefon, SAT TV, klimatizace, WiFi. Pokoje bez balkonu, s balkonem nebo s balkonem na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Základní cena zahrnuje

Autobusová doprava

7 nocí s polopenzí, služby delegáta (31.5.-21.9.).

Vlastní doprava

7 nocí s polopenzí, služby delegáta (31.5.-21.5.).

Základní cena nezahrnuje

Autobusová doprava

Pobytová taxa 1,33 EUR/os./noc, 0,7 EUR/dítě 12-18 let/noc.

Komplexní pojištění, autobusová doprava.

Vlastní doprava

Pobytová taxa 1,33 EUR/os./noc, 0,7 EUR/dítě 12-18 let/noc.

Komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Petrčane

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pinija Hotel ****
Typ pláže: betonová plata, oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Pinija Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 613 104
dnes 8–20 h

Hodnocení

22. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

4/ 5 7 recenzí

Veva září 2019
Pinija Hotel ****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Petrčane
Pobyt v hoteli nás nesklamal. Tohtoročná dovolenka  v hoteli Pinija v Petrčane  dokonale splnila naše očakávania. Hotel je krásny, je po rekonštrukcii, izba a k... celá recenze

KATIN srpen 2018
Pinija Hotel ****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Petrčane
Hotel Pinija ++++ Petrčane. Hotel jsme navšívili v srpnu 2018 Ubytování jsme mněli ve dvou dvoulůžkových pokíojích celkem 4 osoby.Z toho byl vyžádán jeden bez... celá recenze

Maruška červenec 2017
Pinija Hotel ****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Petrčane
Hrozné zjištění.. Momentálně hotel uzavřený!... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací