hotel Portofino s bazénem

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

hotel Portofino s bazénem

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 059 699
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se vine dlouhá promenáda, lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Nabízí se zde pestrý zábavní program pro děti i dospělé. Je zde pravidelný spoj do Benátek a také do měst jako je Padova, Verona, Terst, Florencie, Caorle, Treviso, jezero Garda.

Hotel s rodinnou atmosférou, vhodný pro rodiny s dětmi, je umístěn na Piazza Mazzini, 100 metrů od promenády v centru a 150 metrů od pláže. V blízkosti jsou nákupní a zábavní střediska – aquapark Aqualandia, zábavní park Jesolandia, aquarium Sea Life, mini golf. Pro mladé je bar na pláži My Beach.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, s koupelnou se sprchou, WC, balkonem, Sat-TV, fénem trezorem a klimatizací. Minibar za příplatek. Jednolůžkové a čtyřlůžkové pokoje nemají balkon a výhled na moře. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu+ salátový bufet. Na vyžádání možnost bezlepkové stravy.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, zahrada, bazén, sluneční terasa, půjčovna kol - zdarma, Wi-Fi v prostorách hotelu – za poplatek.

Plážový servis:

1 slunečník + 1 lehátko + 1 židlička v ceně.

Pláž:

písčitá s pozvolným vstupem do moře každoročně oceněna Modrou vlajkou , kterou uděluje evropská komise za kvalitu a čistotu pláží.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek - 5€/den - platba na místě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za 1 osobu na 8dní/ 7nocí s polopenzí, plážový servis, klimatizaci, parkování do vyčerpání míst.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (cca 1.30 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě. Domácí mazlíčci 5€/den, malá lednička 4 €/den, Wi-Fi 5 €/ týden – platby na místě. Dětská postýlka do 2.9 let – platba 1.370 Kč/pobyt – platba v cestovní kanceláři. Možnost doobjednat obědy - 2.750/osoba/pobyt.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 699
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

hotel Portofino s bazénem
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
10 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 699

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 980 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč