HOTEL REMI

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž

4/5

HOTEL REMI

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž
Číslo zájezdu: 2 013 673
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Remi Hotel stojí jen 150 metrů od pláže Kleopatra. Nabízí venkovní bazén a tradiční turecké lázně. V bezprostředním okolí hotelu se nachází řada obchodů, restaurací a barů. Od Alanyjského hradu a přístavu je Remi Hotel v dosahu 2 km.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří 79 pokojů, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte za poplatek, 2 bary, menší bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky nejsou k dispozici.

Vybavení pokoje

Hotel Remi poskytuje ubytování ve standartních klimatizovaných pokojích s bočním výhledem na moře. Možnost jedné přistýlky pouze pro dítě. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, satelitní TV a minibarem. Všechny mají balkón a koupelnu s fénem.

Pláž & plážový servis

Písčito-oblázková Kleopatřina pláž 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bar na pláži za poplatek.

Sport & Fitness

Hosté mohou využít stolní fotbal, biliár, fitness, plážový volejbal, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – turecké lázně, parní lázně, sauna, masáže, vodní sporty na pláži.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, malé občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.
Snídaně: 07:30 – 09:00Pozdní snídaně: 09:00 – 10:00Oběd: 12:30 – 14:00Káva, zákusky: 16:00 – 17:00Večeře: 19:00 – 21:00Bary: 10:00 – 23:00Za poplatek: importované a lahvové nápoje, fresh juice, turecká káva, zmrzlina.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa- Váhu odbavovaného zavazadla 20kg/os.- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště - hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Remi ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Hotel Remi

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 013 673
dnes 8–17 h

Hodnocení

4/ 5 5 recenzí


Ilona a Richard srpen 2019
Remi - Alanya. Jedna z nejmilejších dovolených, rádi se vrátíme.... celá recenze


paní Tatiana srpen 2019
Hrozná dovolená. V první řadě, letadlo do Turecka se zpozdilo o 2 hodiny, odlet měl být ve 12:20 a odjeli jsme pouze ve 14:30. Proto jsme nestihli... celá recenze


Regina červenec 2019
Dovolená v hotelu Remi. Dovolená v námi zvoleném hotelu byla SUPER. Pokoje byly čisté a každý den uklizené. Personál příjemný, ochotný a vstřícný. Jídlo b... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-remi-alanya-turecko-z2013673/1318152475/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

HOTEL REMI
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž

Původní cena
22 780 Kč/os

Cena
14 680 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 013 673

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 680 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč