Hotel Rixos Premium Saadiyat Island

  Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

4/5

Hotel Rixos Premium Saadiyat Island

    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Výhody nabídky
 • privátní transfer v ceně
 • hotel se skvělými službami i pro náročné klienty
 • soukromá písčitá pláž
 • možnost swim-up pokoje
 • ultra all inclusive
Letovisko

Abu Dhabi - Saadiyat Island

Umístění

Luxusní hotel známého řetězce leží přímo u písčité pláže na Saadiyat Island u Abu Dhabi. Od mezinárodního letiště DXB je vzdálen přibližně 145 km, vzdálenost od mezinárodního letiště AUH činí cca 35 km a mezinárodní letiště DWC se nachází cca 115 km od hotelu.

Pláž

Soukromá písčitá pláž dlouhá 300 m se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou pro hosty k dispozici slunečníky a lehátka zdarma.

Hotel

Hotel z roku 2018 nabízí k ubytování celkem 378 pokojů různých typů. Recepce, lobby s barem, 14 výtahů, klimatizace, 7 restaurací (hlavní, italská, asijská), 2 bary, večerní bar pro osoby nad 21 let, 3 bazény, bar u bazénu, dětský bazén se skluzavkami a umělými vlnami, WiFi.

Pokoje

Pokoj typu Deluxe má cca 45 m2, nabízí možnost přistýlky a je vybaven vlastní koupelnou (sprchový kout/vana, WC, vysoušeč vlasů), TV, telefonem, trezorem, klimatizací, minibarem (nealkoholické nápoje), setem na přípravu čaje/kávy; s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek).
Pokoj typu Premium má stejné vybavení jako Deluxe. Navíc s přímým vstupem do sdíleného bazénu (swim-up).
Pokoj 1 ložnice Suite je vhodný pro rodiny. Stejné vybavení jako deluxe pokoj, ale prostornější (cca 90 m?). Přistýlky formou rozkládací pohovky. Za příplatek varianta s přímým vstupem do sdíleného bazénu (swim-up).

Stravování

Ultra all inclusive - snídaně, obědy, večeře, snacky mezi hlavními jídly. Možnost večeří v la carte restauracích (nutná rezervace, 1x za pobyt; tematické kulinářské show za poplatek). Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Shi-sha za poplatek.
Přesný rozpis zahrnutých jídel a nápojů bude klientům sdělen v hotelu při check-inu v hotelu.

Rekreace

Fitness, sezónně večerní show dle nabídky hotelu. Velké tematické spa (vstup zdarma, za poplatek masáže atd., pro osoby starší 16 let)
Dětský miniklub Rixy s programem dle nabídky hotelu.

Informace

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 15 - 20 AED / pokoj / noc. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
 • Transfery v destinaci
 • Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
 • 24/7 Služby česky hovořícího delegáta CK na telefonu
 • Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Abu Dhabi, Abu Dhabi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rixos Premium Saadiyat Island Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Rixos Premium Saadiyat Island Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 491 558
dnes 9.30–16.30 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Abu Dhabi

4/ 5 2 recenzí

Host říjen 2019
Rixos Premium Saadiyat Island Resort *****, Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
HOST. 5* hotel mě 2x obral oficiálně o peníze 1x mi přidělil lacinější pokoj a 2x zkasíroval turistickou taxu. V hotovosti a pak i kr.k... celá recenze

Markéta září 2019
Rixos Premium Saadiyat Island Resort *****, Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Luxusní hotel Rixos Sadiyaat Island *****. Luxusní hotel Saadiayt v Abu Dhabí u pláže. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací