hotel Roby

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

hotel Roby

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 059 701
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 350 metrů a lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Hotel leží cca 2 minuty chůze od pláže v centrální části letoviska Lido di Jesolo, 250 metrů od moře., mezi náměstím Piazza Brescia a Piazza Mazzini v blízkosti nákupních a zábavných středisek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, balkonem, klimatizace, koupelna s WC, fénem, Sat-TV.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu – výběr á la carte.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, výtah, bar s velkou terasou, klimatizovaná restaurace, Wi-Fi v celém hotelu, klimatizovaná restaurace, parkování do vyčerpání kapacity, na vyžádání zapůjčení kol - zdarma.

Pláž:

s postupným vchodem do moře, jemný písek. Plážový servis: 1 slunečník + 2 křesla.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 8dní/7nocí s polopenzi, klimatizaci, plážový servis, parkování do vyčerpání míst.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (cca 1 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě. Dětská postýlka na vyžádání. Jednolůžkový pokoj na vyžádání – 1.810 Kč/pobyt.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 701
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

hotel Roby
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
10 600 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 701

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 600 Kč
příplatek za dětskou postýlku pro dítě do 2 let
0
2 520 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč