Hotel RONDINELLA

  Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Hotel RONDINELLA

    Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel RONDINELLA

poloha: hotel na klidném místě v blízkosti parku a zároveň nedaleko centra a přístavu Leonardo da Vinci

pláž: písečná pláž cca 200 m od hotelu, klienti mají  možnost navštívit zábavný park (vstup za poplatek) Diamant Beach Village vzdálený cca 500 m (2 bazény, tobogán, restaurace, miniklub, animace, trampolína, volejbal), plážový servis k dokoupení na místě

ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrové postele), vlastní soc. zařízení, telefon, TV, klimatizace, trezor, balkon, WiFi.

vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, TV SAT, klimatizovaný celý hotel, vnitřní a venkovní výtah, solárium, zahrada s dětským hřištěm, stolní tenis, oplocené parkoviště – omezená kapacita. Jízdní kola zdarma i s dětskými sedačkami.

stravování:  polopenze: snídaně – bufet, večeře - servírovaná, výběr z menu, salátový bufet, voda a místní víno zdarma, ostatní nápoje za poplatek 

Destinace

Cesenatico je malé rybářské prázdninové letovisko v regionu Emilia-Romagna na pobřeží Jaderského moře. Nachází se mezi známými středisky Rimini a Cervií. Cesenatico, kterého se dotkla historie se v posledních letech stalo důležitým a proslulým turistickým místem a také důležitým rybářským přístavem. Najdeme zde nejen široké a písečné pláže, ale také nádherné staré město s vodními kanály podobnými těm v Benátkách. Kanál, který navrhl Leonardo da Vinci a jeho nejstarší část město je dnes otevřeným mořským muzeem. Ulice s mnoha restauracemi, které nabízejí místní rybí speciality rozprostřené podél kanálu. Neexistuje žádný způsob, jak opomenout nejdelší promenádu ​​- Carducci Street ležící po celé délce města podél pláže - najdete zde mnoho obchodů a butiků, dětské parky, kavárny, restaurace a hotely, vše ve stínu Grattaciela - nejvyššího mrakodrapu na Riviéře. 

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • polopenzi
 • povlečení a ručníky
 • WIFI připojení

Základní cena nezahrnuje

 • POVINNÉ PŘÍPLATKY:
 • pobytová taxa: + cca 1,00 € / osobu starší 14 let / den
 • NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
 • plná penze: + 2.500 Kč /osobu/týden
 • jednolůžkový pokoj: + 1.990 Kč /týden
 • pokoj s výhledem směr moře: + 1.990 Kč /týden
 • dětská postýlka: + 6 € /den
 • zvířata: + 5 € /den
 • plážový servis: + 12-15 € /slunečník + 2 lehátka
 • vstup do Diamant Beach Village (v hlavní sezóně)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atlantika, IČ: 25332040. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
 • Místo dle CK: Cesenatico

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 043 724
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel RONDINELLA
    Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Cena
6 232 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 043 724

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
6 232 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč