Termín:
28. 12. – 4. 1. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Pětipodlažní hotel v centru oblíbeného městečka Cavalese. Skiareál Alpe Cermis se nachází 800 m od hotelu, zastávka skibusu se je hned před hotelem.
Vybavení a služby:
70 pokojů, recepce, hala, 2 restaurace, bar, společenská místnost, konferenční místnost, herna, solárium, fitness centrum, wellness centrum (sauna, pára, tropické sprchy, Kneippova terapie, vířivka, relaxační zóna), wi-fi v hale, parkoviště
Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízení, TV, telefon
Vzdálenosti:
800 m od sjezdovek Alpe Cermis, zastávka skibusu před hotelem, v centru Cavalese

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • 1x týdně typická trentinská večeře
 • wi-fi připojení v hale

Základní cena nezahrnuje

 • doprava
 • nápoje k večeři
 • skipas
 • pobytová taxa (povinná platba na místě)
 • vstup do wellness a fitness centra, kosmetické procedury a masáže (za poplatek na místě)
 • jednolůžkový pokoj – na vyžádání v CK

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Consultour, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
 • Místo dle CK: Hotel Sacro CuoreCavalese
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Park Hotel Sacro Cuore ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 1000 m

Všechny zájezdy do Park Hotel Sacro Cuore

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.