Hotel Samokov

  Bulharsko, Borovets

Hotel Samokov

    Bulharsko, Borovets
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Tento hotel je obklopený borovými lesy a nachází se ve městě Borovets a je vzdálen 250 metrů od lyžařských vleků. Provozuje lázeňské centrum a mnoho restaurací.
Hotel Samokov, zařízený v alpském stylu, leží v nadmořské výšce 1300 metrů. Ze Sofie do něj autem dojedete za 1 hodinu.

Ubytování:

Pokoje jsou vybavené minibarem, satelitní TV a mají vanu. Z balkónu budete mít nádherný výhled na hory.

Vybavení a služby hotelu:

Termální centrum má hammam, parní lázeň, finskou saunu, koupele nohou s mořskou solí, Kneippův bazén a relaxační část. K dispozici je také posilovna, krytý bazén a salón krásy, který poskytuje kosmetické kúry a kadeřnictví.

Sport a zábava:

Nabízí bowling, kulečník a vybavení na stolní tenis.

Stravování:

Hotel Samokov provozuje restauraci Panorama, která servíruje snídani formou bufetu, večeře a menu a la carte. U bazénu si na terase s grilem můžete pochutnat na grilovaných specialitách, čerstvých salátech a osvěžujících nápojích.

Základní cena zahrnuje

letenku Praha Sofia Praha vč. poplatků a odbaveného zavazadla do 23 kg, převoz lyží zdarma, transfer letiště - hotel - letiště, ubytování 7 nocí se snídan, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

místní taxu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář AGL travel, IČ: 27099407. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Borovets

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 643
dnes 7.30–17 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Hotel Samokov
    Bulharsko, Borovets

Cena
14 346 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 643

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 346 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč