Termín:
8. 9. – 15. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Rodinný hotel s příjemnou atmosferou ve vzdálenosti cca 300m od pláže. Doporučujeme pro rodiny s dětmi. 

Hotel Santa Martina se nachází v Cesenatico, 5 km od vodního parku Atlantica.

Vlakové nádraží Rimini 16,7 km, Marina Centro 17 km, Bellaria Igea Marina Station 3,5 km,  Italia in Miniatura 11,5 km.

Ubytování

TYP A:  2  -  4 lůžkové pokoje 

Všechny pokoje jsou vybaveny: sprcha, WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, SAT TV, WIFI připojení, mini lednička, klimatizace. 

Vybavení

Hotel nabízí následující služby: recepce, restaurace, bar, terasa, klimatizace, výtah, úschovna zavazadel, parkoviště dle dostupnosti zdarma, dětské hřiště, herna, bazén.

Slevy

Dítě do 10 let na 1. přistýlce ZDARMA + 2. dítě do 10 let na 2. přistýlce sleva 50%
Dítě do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA
Dítě 10 - 15 let na 1. a 2. přistýlce sleva 50%
3. osoba od 15 let na 1. a 2. přistýlce sleva 20%

Poznámka

Cesenatico je jedním z nejoblíbenějších letovisek italského turismu. Toto lázeňské městečko, typické svými širokými třídami lemovanými zelení, písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře a krásnými parky s dětskými prolezačkami, které lemují 3 km mistních plaží, si právem zaslouží, aby si ho oblíbily především rodiny s dětmi. Odpočinkové dny strávené na plážii je příjemné ukončit večerní procházkou v malebném historickém centru s přístavem a množstvim otevřených obchodů a restaurací.

Pobyt

dle dostupnosti možno na libovolní počet nocí ( od minimálního počtu 5 nocí )

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování s polopenzí/osoba

Příplatek plná penze 350 Kč/osoba

Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa dle vyhlášky města Eur/osoba/noc, Domácí zvířata povolena - na vyžádání - poplatek 15 Eur/pobyt , platba na místě ( bez stravy ), Plážový servis na vyžádání za poplatek - 1x slunečník + 2x lehátko/pokoj, Zkrácené pobyty na 2, 3, 4 noci včetně ceny na vyžádání.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tempo Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cesenatico

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Santa Martina ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Santa Martina

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Santa Martina ***

Číslo zájezdu: 903894
Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico