Hotel Silvia

  Itálie, Emilia Romagna, Misano Adriatico

Hotel Silvia

    Itálie, Emilia Romagna, Misano Adriatico
Číslo zájezdu: 2 042 425
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Slevy
 • děti do 4 let na přistýlce ZDARMA, děti od 4 do 7 let na přistýlce 50 %, děti od 7 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

  Poznámka
  • Pobytová taxa cca 1,3 €/os. od 13 let, maximálně po dobu 7 nocí.

   Charakteristika
   • útulný hotel leží u pěší zóny cca 200 m od pláže. Vzhledem k blízkosti psí pláže je vhodný i pro pobyt s domácími mazlíčky. Pohodlné pokoje prošly nedávnou rekonstrukcí. Hotel leží cca 2 km od Misano World Circuit a cca 2 km od termálních lázní.

    Ubytování
    • dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci a francouzské okno. Možnost ubytování v pokojích Superior s balkonem (na vyžádání, za příplatek).

     Stravování
     • polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře možnost stravování v hotelu Baltic (formou bufetu), Ariston*** (výběr z menu) nebo v restauraci Living; voda v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

      Vybavenost
      • výtah, snídaňová místnost, bar, půjčovna kol, zahrada, dětský koutek, parkoviště, WiFi.

       Pláž
       • 200 m, písečná, pozvolný vstup do moře. Na místě možnost dokoupení plážového servisu.

        Nástup na ubytování
        • sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky hrazené na místě
 • plážový servis 12 €/den, parkovací místo 7 €/den, dětská postýlka 10 €/noc, malé zvíře 10 €/noc. Vše nutno vyžádat v CK.
Příplatky
 • plná penze 170 Kč/os./den; cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čsad Tišnov, IČ: 46905952. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
 • Místo dle CK: Misano Adriatico

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 042 425
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Silvia
    Itálie, Emilia Romagna, Misano Adriatico

Původní cena
8 790 Kč/os

Cena
7 472 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 425

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 471,5 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč