Hotel Srní: Odpočinek na Šumavě - 2 noci ( příjezd čtvrtek - sobota)

  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

4/5

Hotel Srní: Odpočinek na Šumavě - 2 noci ( příjezd čtvrtek - sobota)

    Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

Aktuální informace: Od pondělí 06.11.2023 bude probíhat oprava kuchyně v hlavní budově hotelu Srní a tudíž veškeré stravování bude probíhat v depandanci. Restaurace i lobby bar v hlavní budově budou uzavřeny, v provozu bude restaurace v depandanci.

Hotel Srní

Hotel Srní**** a jeho dependance*** se nachází uprostřed Národního parku Šumava v krásné přírodě. Díky svému relaxačnímu a sportovnímu zázemí je vhodný pro trávení aktivní dovolené. Hotel je ideálním výchozím bodem turistických, cyklistických i běžeckých tras v regionu.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v komfortních 4* pokojích v hlavní budově:

2lůžkové pokoje (některé s možností balkónu) jsou vybaveny koupelnou, fénem, telefonem, trezorem, TV/SAT, minibarem, internetovým připojením. Pokoje jsou s možností přistýlky.

2lůžkový suite s možností až 2 přistýlek (2 pevná lůžka, 2 přistýlky formou rozkládacího křesla) je vybaven koupelnou, fénem, telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem a internetovým připojením.

3lůžkový suite s možností až 2 přistýlek (3 pevná lůžka, rozkládací gauč) se skládá z ložnice a obývací části, je vybaven koupelnou, fénem, telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem a internetovým připojením. Některé s možností balkónu.

3* dependance nabízí 2lůžkové pokoje některé s možností balkónu, jsou vybaveny koupelnou, telefonem, TV/SAT, internetovým připojením. Některé pokoje jsou s možností přistýlky. Na vyžádání fén.

Restaurace a stravování

Restaurace hotelu se zaměřuje na speciality především české, ale i mezinárodní kuchyně. Máte možnost ochutnat tradiční šumavské pokrmy vyrobené z čerstvých lokálních surovin. A tyto pokrmy zapíjet dobrým pivem. Posedět si můžete také na veliké terase. V restauraci v budově dependance není stálý lístek, ale výběr od sendviče, přes polévku, hotovku až po dobroty. 

Sport a relaxace

Milovníky aktivního odpočinku jistě ocení klasický krytý plavecký bazén o rozměrech 25 x 12,5 m a saunu/parní lázně v hlavní budově. Dále pak vlastní víceúčelovou sportovní halu v dependanci hotelu, kde je možné zahrát si badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal. Najdete zde také lezeckou stěnu, m-squash, fitness, laserovou střelnice a visual sports (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem.

Dalšími službami, které Vám zpříjemní pobyt, jsou bowling, masáže, půjčovna kol, běžek, sněžnic a ostatního sportovního náčiní, možnost využití venkovního víceúčelového hřiště a bezplatné využití úschovny kol a lyží, stolního tenisu. Díky bezprostřední blízkosti turistických stezek, cyklostezek, udržovaných tras pro běžecké lyžování, sjezdovek, řeky Otavy a skal u Dlouhé Vsi se nabízí mnoho možností jak trávit čas outdoorovými aktivitami.

Děti

Pro nejmenší návštěvníky je připravena herna a dětské hřiště.

Zvířata

Pobyt s pejsky je možný za poplatek 400 Kč/zvíře/noc na základě předchozí rezervace.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na nehlídaném parkovišti za poplatek 50 Kč/noc/automobil (platba na místě).

Destinace

Původně dřevorubecká osada založená v r. 1726, která se proslavila díky románům Karla Klostermanna. 

V okolí Srní jsou výborné podmínky pro pěší turistiku i milovníky cykloturistiky. V zimním období je připravena hustá síť upravovaných lyžařských stop.

Srní a jeho krásné okolí zaujalo i filmaře. Byla zde natočena filmová trilogie Pod jezevčí skálou, Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem.

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování, 2x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), 1x oběd formou 3chodového menu nebo balíček na cestu, mapka blízkého okolí, vstup do bazénu (25x 12 m), vstup do sauny / parní kabiny, stolní tenis, fitness, 20% sleva na sportovní halu, úschovna kol a elektrokol, včetně venkovní dobíjecí stanice u depandance, zapůjčení županu, Wi-Fi připojení, parkovné

Základní cena nezahrnuje

  • místní poplatek ve výši 20 Kč/osoba/den
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Šumava, Srní

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 593 970
dnes 11.30–18.30 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Plzeňský kraj

4/ 5 15 recenzí

Michaela srpen 2023 Recenze hotelu. Hotel doporučuji. Ubytování super, služby perfektní. Ideální pro děti, které využijí bazén a animační program. Měli jsme štěstí ... celá recenze

Vašíčkovi březen 2023 Nespokojenost. Oproti loňskému roku se velice zhoršilo stravování,parkování bylo loni zdarma,letos placené i pro držitele ZTP,což nebylo ve vouch... celá recenze

Andrea únor 2023 Obrovské zklamání. Už víckrát do hotelu Srní nepojedeme. Byli jsme zde s manželem a synem po třetí. Nyní jsme tu byli v zimě a v 9 večer vypínají top... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor