Termín:
21. 10. – 28. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Info

check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Hotel Stella je tříhvězdičkový hotel na pobřeží Jaderského moře v malém městečku Neum. Centrum města se nachází na samém jihu kraje Hercegovina. Neum je také jediné přímořské město v Bosně a Hercegovině. Neumská riviéra je typická svým středozemním klimatem - léto je horké s minimálním počtem dešťových srážek a zima je slunečná a mírná. Takové podmínky zaručují skutečné středozemní potěšení, mj. velkou hojnost plodů moře, které jsou pro zdejší region specifické.

Vybavení

V hotelu je restraurace, venkovní restraurace s terasou a krásným výhledem na moře, bar, kavárna, místnost pro stolní tenis, kulečník, TV místnost, parkoviště. Hotel disponuje prostory pro semináře a konference.

Ubytování

Hotel Stella nabízí možnost ubytování  moderních 2-4 lůžkových pokojích, některé s balkonem a výhledem na moře. Pokoje jsou klimatizované s TV/SAT, fén, telefonem, wi-fi připojením k internetu. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možné dokoupit plnou penzi..

Sport

Sportovní vyžití - stolní tenis, volejbal, vodní sporty, kulečník, šlapadla. basketbal, volejbal, fotbal, dětské hřiště. Živá hudba na terasách hotelu. Animační programy.

Pláž

Oblázková (místy kamenitá s betonovými platy): asi 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře.  Na pláži je se nachází plážový bar, kde se míchají různé koktejly, v blízkosti jsou restaurace.

Moře

asi 200 m od hotelu.

Vzdálenost od centra (metry)

asi 200

P 1/2+1 BM

Obsazenost 2-3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a s vlastním soc. zařízením, vybavený TV/SAT, klimatizací, telefonem, fénem, mi-ni bar, wi-fi připojením k internetu. Balkon s výhledem na moře.

P 1/2+2 BM

Obsazenost 2-4 osoby - Rodinný pokoj, dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami a s vlastním soc. zařízením, vybavený TV/SAT, klimatizací, telefonem, fénem, mi-ni bar, wi-fi připojením k internetu. Balkon s výhledem na moře.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Vlastní doprava

 7x ubytování/osoba, 7x polopenze/osoba, parkování, wi-fi internet, služba tel. asistence, garanční pojištění.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Adrialand, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Bosna a Hercegovina
  • Místo dle CK: Neum
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Stella ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: betonová plata, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m