Termín:
28. 10. – 4. 11. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

POLOHA: Neum. VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 20 m, oblázková, částečně betonová, možnost pronájmu slunečníků a lehátek za příplatek. BAZÉN: v roce 2014 byl otevřen nový venkovní bazén o rozloze cca 300 m2. SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet. KLIMATIZACE: společné prostory a pokoje. INTERNET: Wi-Fi v pokojích a společných prostorech zdarma. PARKOVÁNÍ: zdarma. POPIS: restaurace, terasa, aperitiv bar, cukrárna, kavárna, pizzerie, obchod se suvenýry a časopisy, obchody, banka, živá hudba (každý den kromě soboty), stolní tenis, kulečník, gril bar na pláži. Možnost vodních sportů: šlapadla, skútry, čluny.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 12 let bez lůžka 50%. Dítě do 12 let na základním lůžku 30 %. Dospělá osoba na přistýlce 20 %. SLEVY v pokojích 2+2: První dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA. Druhé dítě do 12 let na přistýlce 50%. Dítě do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

Dětská postýlka 150 Kč/den (na vyžádání). Single use 50%. Při pobytu kratším než min. počet nocí 20 %. Pojištění 36 Kč/osoba/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Relax Adriatic, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Neum
  • Místo dle CK: Neum

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sunce ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže