Hotel Twiga Beach Resort and SPA

  Keňa, Severní pobřeží, Watamu

Hotel Twiga Beach Resort and SPA

    Keňa, Severní pobřeží, Watamu
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Watamu

Umístění

Resort je situován v národním parku Watamu, jedné z nejkrásnějších oblastí Keni, cca 90 km od letiště v Mombase.

Pláž

Krásná písčitá pláž s bílým pískem přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky na pláži zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, restaurace, bar, bazén, WiFi zdarma ve společných prostorách hotelu, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, kadeřnictví, obchůdek se suvenýry.

Pokoje

Pokoj Deluxe s možností přistýlky má vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, telefon, SAT TV, Wifi,,minilednička, 1 lahev vody na pokoji po příletu, balkon nebo terasa s výhledem do tropické zahrady, za příplatek s výhledem na moře a přímým výhledem na moře. Dále jsou k dispozici rodinné pokoje, které jsou 2 propojené pokoje až pro 6 osob.

Stravování

Soft all Inclusive které zahrnuje snídaně (7:30 – 9:30 hod.), obědy (12:30 – 14:30 hod.) a večeře (19:00 – 21:00 hod.), lehké občerstvení během dne, nealko a alkoholické nápoje v časech a místech určené hotelem (10:30 - 22:30 hod).. Za příplatek All inclusive.

Rekreace

Fitness, aerobic, vodní polo, tenis, stolní tenis, šipky, SPA centrum –masáže, kosmetické a relaxační procedury, vodní sporty.

Informace

Při vstupu do Keni je vyžadováno vízum.

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
 • česky hovořící asistenci
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Severní pobřeží
 • Místo dle CK: Watamu

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 021 556
dnes zavřeno

Keňa

Podobně jako sousední Tanzanie je i Keňa zárukou nevšedních zážitků během odpočinkové i aktivní dovolené. Západní část země patří horám, východ země se svažuje směrem k Indickému oceánu. Keňa je zemí nekonečných savan, ve kterých můžete pozorovat tradiční zvěř jako lvy, slony, žirafy a zebry. Odpovídá tomu větší množství rezervací a věhlasných národních parků. Nenechte si ujít místní safari v přirozeném prostředí. Pobřeží Indického oceánu je nádhernou oázou tropické idylky. Palmové háje, bělavé pláže, tyrkysové moře, hotelové komplexy v duchu tradiční architektury, to vše a ještě mnohem více čeká na návštěvníky pobřeží. Také pobřežní vody Keni nabízí bohaté možnosti pozorování podmořského světa včetně korálů. Vyzkoušejte destinace jako Malindi nebo Diani Beach.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašek a sáčků do země. V případě porušení tohoto nařízení hrozí cestujícím zadržení místní policií a pokuta ve výši několik desítek tisíc USD.

Nezávazná objednávka

Hotel Twiga Beach Resort and SPA
    Keňa, Severní pobřeží, Watamu

Původní cena
44 190 Kč/os

Cena
34 429 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 021 556

Zájezd

dospělá osoba
2
34 429 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 602 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 188 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
290 Kč