Hotel VELENCE RESORT & SPA

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Velence

Hotel VELENCE RESORT & SPA

    Maďarsko, Západní Maďarsko, Velence
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel VELENCE RESORT & SPA

Poloha

hotel se nachází přímo na břehu druhého největšího jezera Maďarska - Velenského jezera, s překrásným výhledem na jezero a Velenské hory, uprostřed zeleně, v blízkosti písečné pláže a celoročně otevřeného komplexu termálních lázní. Okolí nabízí nespočet kulturních a sportovních programů.

Vybavení a služby

restaurace, bistro, v létě bar na pláži, terasa, parkoviště, internet, wellness centrum, masáže, kosmetika, kadeřnictví, solárium, manikúra, pedikúra.

Ubytování

klimatizované 2-4lůžkové pokoje STANDARD, SUPERIOR a SUPERIOR PLUS s vanou, WC, SAT TV, balkonem nebo terasou, telefonem, rádiem, fénem, minibarem, přípojkou na internet, trezorem, rychlovarnou konvicí, s možností přistýlky.

Sport a zábava

rekreační a wellness park - vnitřní a venkovní bazény, termální bazén, plavecký a dětský bazén, oáza sauny (finská sauna, infra sauna, parní kabina, ledová a tropická sprcha, tepidárium), solná kabina, Kneippová lázeň, jacuzzi, fitness, 2 kurty na squash, masáže, jóga, břišní tance, aerobic, terapeutické procedury, půjčovna kol, dětské hřiště.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu. Možnost diabetické nebo vegetariánské stravy.

Doplňující informace

parkování - cca 5 EUR/noc/auto - platí se na recepci. Místní poplatek – cca 1,5 EUR/os./noc – platí se při nástupu na recepci.

Výhody a benefity

V termínech 2.1.-10.4., 13.4.-1.5., 3.5.-30.5., 1.6.-13.7. a 30.8.-23.12. Vám u pobytů na 4 noci při nástupu v neděli nebo v pondělí poskytneme mimořádnou slevu 25%.

Poznámka

PŘÍPLATKY: ubytování v pátek a v sobotu (kromě termínů 10.4.-13.4., 1.5.-3.5., 30.5.-1.6. a 13.7.-30.8.) - příplatek 100 Kč/os./noc. Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí, neomezené využívání hotelových lázní, wellness a kardio fitness místnosti, zapůjčení županů a ručníků po dobu pobytu, animační program pro děti, dětské hřiště, hlídání dětí (ve vymezený čas).

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

    MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Velence
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Velence Resort & Spa **** (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Hotel Velence Resort & Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 561 870
dnes 7.30–17 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hotel VELENCE RESORT & SPA
    Maďarsko, Západní Maďarsko, Velence

Cena
5 235 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 561 870

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 235 Kč
příplatek za ubytování v pátek
0
120 Kč
příplatek za ubytování v sobotu
0
120 Kč
příplatek za neobsazené lůžko (povinný)
0
1 785 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč