Hotel Villas Caroline Beach

  Mauricius, Západní pobřeží, Flic en Flac

Hotel Villas Caroline Beach

    Mauricius, Západní pobřeží, Flic en Flac
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Hotel Villas Caroline Beach leží přímo u krásné písečné pláže a doporučujeme ho dvojicím a rodinám s dětmi. Hotel leží v letovisku Flic en Flac na západním pobřeží ostrova, u krásné písčité pláže, asi 60 km od letiště, asi 30 min. jízdy od hlavního města Port Louis, asi 20 km od Quatre Bornes a Curepipe s možnostmi nákupů.

Ubytování:

K dispozici jsou pokoje nebo bungalovy. Bungalovy s výhledem na Indický oceán mají venkovní bazén, páru, saunu, kuchyňku vybavenou plynovou varnou deskou, lednicí a barem. Pokoje s výhledem na oceán a vlastní terasou nebo balkónem mají k dispozici koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, TV, minibar, trezor, telefon, klimatizaci, kuchyňku s lednicí, rychlovarnou konvicí a plynovou varnou deskou.

Vybavení a služby hotelu:

Služby recepce, úklid na pokoji, hlídání dětí, parkování.

Sport a zábava:

Venkovní bazén, lázně a wellness s řadou relaxačních a kosmetických procedur, masáže, vodní lyžování, kajak, windsurfing, šnorchlování, šlapadla, výlety lodí s proskleným dnem, potápění, plážový volejbal, stolní tenis.
Dětský klub a řadou aktivit pro děti od 4 do 13 let.

Stravování:

Polopenze

Základní cena zahrnuje

  • zpáteční letenku Praha - Mauritius - Praha v ekonomické třídě
  • letištní taxy
  • odbavené zavazadlo
  • transfer letiště - hotel - letiště
  • ubytování 7/11  nocí
  • zákonné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění
  • privátní transfer
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář AGL travel, IČ: 27099407. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Mauricius
  • Místo dle CK: Mauritius

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villas Caroline Beach Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Villas Caroline Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 037 190
dnes 8–18 h

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.

Nezávazná objednávka

Hotel Villas Caroline Beach
    Mauricius, Západní pobřeží, Flic en Flac

Cena
42 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 037 190

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
42 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 834 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
2 015 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 13 dní
0
140 Kč