Hotel Zahira Resort

  Itálie, Sicílie, Tre Fontane

Hotel Zahira Resort

    Itálie, Sicílie, Tre Fontane
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • hotel v arabském stylu
 • poloha poblíž pláže
 • ideální hotel pro rodinnou dovolenou
 • nabídka sportovních aktivit
Letovisko

Tre Fontane

Umístění

Příjemný hotelový resort v arabském stylu, zasazený v téměř nedotčené sicilské přírodě, se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova v klidné části letoviska Tre Fontane, zhruba 100 km od letiště v Palermu. Nejbližší bary, restaurace a obchody jsou ve vzdálenosti cca 1,5 km od hotelu.

Pláž

Dlouhá písčitá, téměř nedotčená, pláž s průzračně čistým mořem, červeným saharským pískem a veškerým vybavením je vzdálená cca 350 m od hotelu; lehátka a slunečníky zdarma (od 3. řady). Přístup na pláž je po místní komunikaci.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte se středomořskou kuchyní (nutná rezervace), bar u bazénu a na pláži, panoramatická terasa s barem, Wi-Fi zdarma, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětský bazén, konferenční místnost (až 80 lidí)

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje nabízí klimatizaci, SAT/TV, telefon, Wi-Fi zdarma, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek), vlastní sociální příslušenství (sprcha/vana, WC) a francouzské okno nebo za příplatek pokoje s balkonem.

Stravování

All inclusive: snídaně (08:00-09:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:00) formou bufetu. Neomezené množství nealkoholických nápojů (10:00-23:00) a vybraných místních alkoholických nápojů (17:30-23:00) ve vybraných barech.

Rekreace

zdarma: animační a večerní programy (v italském jazyce), fotbal, plážový volejbal, aquaaerobic, skupinové tance; za poplatek: SPA centrum (masáže, kosmetické procedury), vodní sporty na pláži; externí nabídka - lekce kitesurfingu (cca 10 km), závodní okruh Triscina (cca 2 km)

Informace

* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
 • služby delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Sicílie, Tre Fontane
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Zahira Resort & Village ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Zahira Resort & Village

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 289 263
dnes 12–18 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Zahira Resort
    Itálie, Sicílie, Tre Fontane

Cena
18 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 289 263

Zájezd

dospělá osoba
2
18 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
360 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
224 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 150 Kč