Hotel zur Post, Millstättersee

  Rakousko, Korutany, Millstättersee

Hotel zur Post, Millstättersee

    Rakousko, Korutany, Millstättersee
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel zur Post***, Millstättersee
Poloha

Tento příjemný rodinný tříhvězdičkový hotel se nachází na klidném místě v centru Döbriach blízko jezera Milstättersee (hotelová pláž cca 1 km) a přibližně 12 kilometrů od města Bad Kleinkirchheim. Milstättersee nabízí skvělé koupání v křišťálově čisté vodě. Teplota vody v letních měsících se vyšplhá až na krásných 28°C.

Döbriach se nachází na východním břehu jezera Millstättersee, na úpatí hory Mirnock, a je vstupní branou do Národního parku Nockberge. Döbriach je ideálním výchozím bodem pro výlety a cyklistické výlety do hor Nockberge a kolem jezera.

Ubytování

Areál hotelu poskytuje kvalitní zázemí pro relaxaci a odpočinek klientů. Hotel také nabízí širokou škálu aktivit pro ty nejmenší hosty. Vyzkoušet si můžou různé zábavné hry. Najdeme zde i dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpačkou, prolézačkami nebo se mohou pomazlit s králíčky. Děti budou pod dohledem opatrovnice.

Vybavení

V zázemí hotelu najdete restauraci, dětský koutek, počítačovou místnost. Odpočinout si můžete v rozmanitém wellness světě, kde je biosauna, infračervená sauna, finská sauna, pára, relaxační místnost . Využít můžete společenské místnosti s krbem a TV, bar či vinotéku. U hotelu se nachází zahrada s dětským hřištěm. Za poplatek jsou služby jako solárium nebo masáže. Připojení WiFi a parkování u hotelu zdarma.

Pokoje

Hotel nabízí ubytování v prostorných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo rodinných pokojích. Pokoje jsou vybaveny TV, rádiem a většina pokojů má svůj balkón.

Dvoulůžkové pokoje:

GOLDECK (29m²):prostorný, komfortně zařízený. Se sprchou a WC, TV, rádiem, posezením a balkonem. Možnost 1-2 přistýlek. Vhodný pro rodiny s malými dětmi.

NOCKBERGE (25m²): světlý pokoj s velkými okny. Se sprchou a WC, TV, rádiem a balkonem. Výhled na zahradu. Vhodné pro alergiky-dřevěné podlahy bez koberců.

MIRNOCK (18m²): moderní a pohodlně zařízeny pokoj. Se sprchou a WC, TV, rádiem. Lze použít jako dvoulůžko nebo 2 oddělené postele. Vhodné pro alergiky-dřevěné podlahy bez koberců.

Rodinné:

GROSSGLOCKNER - SONNENBALKON (39m²): 2 oddělené ložnice, 2 koupelny se prchou a WC, TV, rádio, velký balkon s výhledem na zahradu. Ideální pro rodiny se staršími dětmi-dětský pokoj má 2 oddělené postele.

GROSSGLOCKNER 'traditionell' (43m²): 2 oddělené ložnice, 2x TV, rádio, 2 sprcha a WC, balkon.

GROSSGLOCKNER (39m²): 2 oddělené ložnice, TV, rádio, buďto se společným sociálním zařízením a balkonem, nebo 2 oddělenými koupelnami. 

ROSENOCK (26m²): 2 oddělené ložnice, manželská postel, dětská palanda. Se sprchou a WC, TV, rádiem. Vhodný pro rodiny se 2 dětmi.

K hotelu patří apartmánový dům Kern, který se nachází mezi městem a jezerem ve velmi klidné blasti, obklopen zelení a zahradou. Hosté mohou využívat všech služeb a prostor hotelu Zur Post.

Apartmán kat. 1: velká kuchyň s myčkou, obývací pokoj, předsíň, 2 oddělené ložnice, sprcha/WC, satelitní TV, balkon nebo terasa, včetně ložního prádla, ručníků nádobí. Vhodný pro 4 - 6 osob.

Apartmán kat. 2: kuchyňský kout s myčkou, obývací pokoj, sprcha/WC, 2 oddělené ložnice, satelitní TV, 2 balkony, včetně ložního prádla, ručníků a nádobí. Vhodný pro 4 - 6 osob.

Apartmán kat. 3: kuchyňka, obávací pokoj, 1 oddělená ložnice s manželskou postelí, sprcha/WC, satelitní TV, balkon, včetně ložního prádla, ručníků a nádobí. Vhodný pro 2 - 4 osoby.

Apartmán kat. 4: kuchyňská linka s myčkou, obývací pokoj, předsíň, 2 oddělené ložnice, 2 koupelny se sprchou a WC, satelitní TV, balkon, včetně ložního prádla, ručníků a nádobí. Vhodný pro 4 - 6 osob.

Strava

Polopenze.  Snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu a salátový bufet.

Apartmány: bez stravy.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Destinace

MILLSTÄTTER SEE - Klenot Korutan
Toto jezero naplněné pitnou vodou, navíc obsahující četné minerály, je perlou Korutan. Pěší túra po turistické stezce „Millstätter See Höhensteig“ je okouzlující výpravou do světa hor kolem jezera, plnou objevů – skrytých míst a inspirujících výhledů…
Vysokohorská pěší turistická stezka Millstätter See Höhensteig, dlouhá 200 km, je rozdělena do osmi etap, které je možné absolvovat i jako jednodenní túry, od světa třítisícovek zcela na západě jezera Millstätter See přes Millstätter Alpe a Goldeck až k „hoře světů“ Mirnock.
Do říše „ohnivých kamenů lásky“ - granátů – se turisté vydávají přes mírné kopce horského hřbetu Millstätter Alpe, jehož cesty a stezky jsou „dlážděny“ těmito rubínově červenými kameny. Až nahoře na hřebeni stojí „Granátová brána“. Její mohutný oblouk symbolizuje největší naleziště granátů v Evropě, které se skrývá v útrobách Millstätter Alpe. Tomu, kdo projde branou, se otevře úchvatný výhled na Millstättské jezero. Rázem se octne na rozhraní dvou světů: šťavnatých zelených horských pastvin horského hřbetu Millstätter Alpe a zasněžených vrcholů blízkých třítisícovek.
TIP:
Dopřejte si požitek z koupání ve vodě Millstättského jezera, teplé 26°C, nebo si vychutnejte chvíle ve dvou při pikniku na jeho jižním břehu v lůně nedotčené přírody. Vydejte se s piknikovým košem na loďce přes Millstättské jezero. Čeká tam na Vás místo uprostřed přírody, určené speciálně pro tuto příležitost.
V nedalekém klášteře Millstatt se každým rokem konají kulturní akce, z nichž nejznámější jsou Millstattské hudební týdny probíhající po celé léto.
Ubytování u jezera Millstättersee najdete zde

Výhody slevové karty MIC - Millstättersee Inclusive Card

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování s polopenzí

Základní cena nezahrnuje

  • Povinná úhrada na místě: pobytová taxa € 2,10 / os. / noc (od 16ti let)

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Mauthner s.r.o., IČ 28526911.
Lokalita dle pořadatele: Korutany, Millstättersee

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 153 979
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel zur Post, Millstättersee
    Rakousko, Korutany, Millstättersee

Cena
13 370 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 153 979

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 230 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč