Hotelový komplex Imperial - vilka Klara

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice

4/5

Hotelový komplex Imperial - vilka Klara

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice
Číslo zájezdu: 2 297 779
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis
O ubytovaní

Poloha: komplex Imperial tvoria dve hlavné hotelové budovy, depandance Flora Madera a 4 hotelové vilky. Hotelový komplex sa nachádza pri pláži. Pláže sú štrkové, časť pláží tvoria betónové platne. Na slnenie slúži klientom aj areál parku, ktorý je medzi hotelom a plážou. Do mestečka Vodice vedie promenáda (cca 15 min. pešou chôdzou), na ktorej sa nachádzajú stánky s rýchlym občerstvením, beach bary, kaviarne, letné terasy s hudobnou produkciou, diskotéky. Od komplexu do centra mesta premáva turistický vláčik (za poplatok).
Popis: v hlavnej budove komplexu sa nachádza recepcia so zmenárňou, trezor v recepcii (zdarma), klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, fitness (zdarma), snack bar je na pláži, zrenovovaný vonkajší bazén (so sladkou vodou), detské ihrisko, tenisové kurty (za poplatok). Neďaleko areálu je tobogán (za poplatok) a v blízkosti sa nachádzajú stánky s rýchlym občerstvením. Ležadlá pri bazéne (zdarma - obmedzený počet), baldachýny pri bazéne (za poplatok), ležadlá na pláži (za poplatok). Pre klientov hotelového komplexu Imperial Wi-Fi v priestoroch recepcie, beach baru a reštaurácie. Parkovisko za poplatok.
Ubytovanie: Vilka Klara /villa Clara/ - dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo, resp. rozkladacia posteľ). Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, TV, WIFi, balkón, sú vybavené chladničkou a klimatizáciou. Vo vilke Klara sú na poschodí dve menšie jednolôžkové izby s francúzskym lôžkom (140x190 cm) a na prízemí je jedna malá jednolôžková izba (len 1 klasické lôžko). Všetky tri jednolôžkové izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, TV, Wi-Fi, chladničku, klimatizáciu a sú bez balkóna.
Stravovanie: polpenzia v reštaurácii hotela Imperial formou bufetových stolov, večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - vodné športy na pláži, tenisové kurty, tobogán na pláži, škola potápania.
Zábava: hotelové detské animácie (počas hlavnej sezóny), početné kaviarničky v mestečku.
Poznámka: Parkovanie (platí sa na mieste) 6 € / auto / deň.

Hodnotenia

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Mgr. Eva Samborská - Aquamarin, IČ 14157047.
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Vodice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Imperial Hotel ***
Typ pláže: oblázková, betonová plata
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Imperial Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 297 779
dnes 12–18 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

4/ 5 6 recenzí


Vendula Kovářová září 2018
Villa Anna, Vodice. Naprostá spokojenost s umístěním, čostovou, vybaveností, jídlem i personálem. ... celá recenze


Tanny září 2018
Dovolená pro nenáročné. Člověk za málo peněz nemůže očekávat hodně muziky. Ubytování bylo jednodušší, úklid nebyl dokonalý (to samé platí o okolí hotelu... celá recenze


Veronika srpen 2018
Hotel Imperial - vila Ana. Ubytování velké zklamání, jídlo na jedničku. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotelový komplex Imperial - vilka Klara
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice

Cena
335 EUR/os
(7 661 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 297 779

Pobyt

1. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
323,87 EUR
2. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
323,87 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
19 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
12 EUR
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
12,5 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11,25 EUR