Termín:
16. 12. – 30. 12. 2017
Počet dní:
15 (so – so)
Počet nocí:
14
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Dům Dida Mate se nachází v Tučepi - 3,7, km od města Makarska.

Vybavení

TV, WI-FI, klimatizace, gril, parkování.

Ubytování

Dvoupatrový klimatizovaný apartmán 1/2+2 je v druhém patře tvořen dvojlůžkem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňským koutem, sprchou, WC, TV, wi-fi, balkonem s výhledem na moře.

Stravování

vlastní

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 2,5 km od ubytování.

Sport

dle místní nabídky

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • 7x/14x ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, závěrečný úklid, týdenní výměnu ložního prádla, parkování zdarma, pobytovou taxu, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let – 30 Kč/den, nad 18 let – 40 Kč/den.
  • Na ceny pobytů nelze uplatnit slevy pro věrného zákazníka ani žádné další slevy.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vítkovice Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Tučepi

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.


House DIDA MATE

Číslo zájezdu: 863077
Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi

Všechny termíny a možnosti (1)