Hunguest Hotel Bál Resort: Rekreační pobyt 3 noci

  Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Balatonalmádi

Hunguest Hotel Bál Resort: Rekreační pobyt 3 noci

    Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Balatonalmádi
Původní cena
6 060 Kč/os

Cena
4 800 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 530 343
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hunguest Hotel Bál Resort **** je nejnovější přírůstek prestižní hotelové skupiny Hunguest Hotels. Nachází se v centru turisty velmi oblíbeného létoviska Balatonalmádi s nejlepšími a nejlíp vybavenými plážemi na celém severním pobřeží Balatonu a zajímavou architekturou staveb z červeného kamene. Hotel je obklopen krásným parkem a je vzdálen jen 200 metrů od břehu jezera. Kolem se rozprostírají malebné lesy a kouzelné přírodní scenérie. Hotel Bál nadchne své hosty ideální polohou u jezera Balaton, stylovým wellness centrem, nádhernými interiéry a nadstandardními hotelovými i wellness službami.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování ve velmi elegantních komfortně zařízených pokojích s krásnými výhledy do okolí. Pokoje jsou vybavené klimatizací, moderní koupelnou, minibarem, trezorem, satelitní televizí, županem a internetovým připojením WiFi. Rodiny s dětmi mají k dispozici propojené rodinné pokoje. Prostorné apartmány mají oddělenou obývací část s pohovkou, kterou lze využívat jako přistýlku a ložnici.
Restaurace
Snídaně i bohaté večeře jsou servírovány v hotelové restauraci ve formě bohatého švédského stolu. Mistral bar s terasou nabízí po celý den lehká jídla, míchané nápoje, exkluzivní vína a živou hudbu.
Wellness služby
Součástí rezortu je stylové wellness centrum s prostorným krytým bazénem, několika druhy saun, vířivkou, parní lázní, kneippovým chodníkem a širokou nabídkou masáží. Z relaxační místnosti se naskýtá nádherný výhled do zahrady.
Hotelové vybavení
Hosté mají k dispozici fitness centrum, tenisový kurt, dětské hřiště, soukromou pláž, službu praní a žehlení, obchod se suvenýry, kadeřnický a kosmetický salon.
Obec Balatonalmádi
Balatonalmádi je malebné vilové městečko, které láká své návštěvníky pestrou nabídkou nejrůznějších společenských, kulturních a zábavních akcí. V létě se zde konají večerní zábavy, koncerty, folklórní večery a ochutnávky vína. Milovníci vodních sportů mohou provozovat wakeboarding, vodní lyžování, surfování nebo plachtění. Dětí zde najdou prostorná hřiště, vodní skluzavky a šlapadla. Nedaleko se nachází golfové hřiště s 21 jamkami. V sousedním Balatonfüzfö je k dispozici letní sáňkařská dráha a v obci Veszprém můžete navštívit ZOO. V zimě se Balatonalmádi stává rájem pro milovníky wellness a relaxace.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

3x ubytování, 3x polopenze formou bohatého švédského stolu, volný vstup do wellness centra (plavecký bazén, vířivka, finská sauna, infrasauna, parní lázeň, Kneippová koupel, relaxační místnost), volný vstup do fitness centra a tělocvičny, v létě vstup na vlastní hotelovou pláž, trezor na pokoji, zapůjčení županu, WiFi

Základní cena nezahrnuje

pobytovou taxu 1,7 € / osoba starší 18 let / noc, poplatek za parkování na nehlídaném parkovišti 3,5 € / auto / noc nebo v garáži 7 € / auto / noc
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz. níže Slevy a příplatky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Balaton
  • Místo dle CK: Balatonalmádi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bál Resort **** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Bál Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 530 343
dnes 7.30–17 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hunguest Hotel Bál Resort: Rekreační pobyt 3 noci
    Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Balatonalmádi

Původní cena
6 060 Kč/os

Cena
4 800 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 530 343

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 800 Kč
příplatek za pobyt se psem
0
2 310 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč