Termín:
5. 6. – 12. 6. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 19:30
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Poznejte nejvýznamnější historické památky Egypta, který je rájem pro každého, kdo si chce vychutnat rozmanitou dovolenou se vším všudy.

Pokoje

Během tohoto pobytově-poznávacího okruhu budete ubytováni v hotelech 4*, a to jak v Hurghadě, tak v Káhiře.

Stravování

All inclusive v hotelu v Hurghadě (v případě brzkého odjezdu na výlet hotel připraví balíček), polopenze v hotelu v Káhiře.

Poznámka

PROGRAM: 1. den: Odlet z Prahy do Hurghady, přivítání česky hovořícím delegátem, transfer do hotelu, večeře a nocleh. // 2. den: Volný den v Hurghadě s all inclusive. // 3. den: Brzy ráno odjezd do hlavního města Káhiry, ubytování, nocleh. Možnost fakultativního výletu k pyramidám Sakaara, do citadely Salah Elddin a mešity Mohameda Ali, zastávka na trhu Khan lkhalily. // 4. den: Po snídani výlet do národního muzea, k věhlasným pyramidám v Gíze, u kterých uvidíte také sfingu, návštěva výrobny papyrusu. Transfer do Hurghady, večeře a nocleh. // 5. den: Volný den v Hurghadě s all inclusive. // 6. den: Brzy ráno odjezd na celodenní výlet do Luxoru, návštěva chrámů v Luxoru a Karnaku, Hatšepsutina chrámu, Údolí králů, Memnosovy kolosy a alabastrová dílna. Večer návrat do Hurghady, večeře a nocleh. // 7. den: Volný den v hotelu s all inclusive. // 8. den: Transfer na letiště a návrat domů.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu a během výletů klimatizovanými minibusy / autobusy
  • ubytování ve 4* hotelech
  • uvedený program
  • služby česky hovořícího průvodce a delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Vízum 690 Kč při objednání zájezdu nebo 25 USD po příletu do Egypta
  • cestovní pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fantasy Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Hurghada, Káhira

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.


HURGHADA - KAHIRA - LUXOR OKRUH 1903 ****

Číslo zájezdu: 1234712
Egypt, Hurghada, Káhira