I MIRTI BIANCHI

Itálie, Sardinie, Santa Teresa Gallura

I MIRTI BIANCHI

  Itálie, Sardinie, Santa Teresa Gallura
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

stylově zařízená rezidence leží uprostřed udržované zahrady, nedaleko centra města Santa Teresa a 800m od nádherné pláže Rena Bianca. Ideální místo pro podnikání výletů, včetně souostroví La Maddalana. Ubytování vhodné pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

stylově zažízené partmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV, Wi-Fi, klimatizace, mikrovlnná trouba, balkon nebo terasa. Některé apartmány B4 a C6 mají 2x SPR+WC. B2 :(max. 2 osoby, 45 m2) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem. B4/5: (max. 5 osob, 45 m2) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Možnost přistýlky pro 5. osobu (za poplatek). C6: (max. 6 osob, 80-90 m2) dvě ložnice po dvou lůžkách (příp. s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, za 35 €/týden.

Služby

recepce, výtah, Wi-Fi, bazén pro dospělé a pro děti (1/6-30/9), sluneční terasa, fitness koutek, prádelna, zahrada, půjčovna kol (dle dostupnosti).

Parkování

v areálu.

Vzdálenost od centra

300 m.

Vzdálenost od pláže

800 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) možno dokoupit na místě.

Zvíře

povoleno, na vyžádání, 30 €/týden.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě
  • spotřeba energií a ložní prádlo 5 €/osoba/den a 2,50 €/dítě 3-12 let/den, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu) 70 €/B2 a B4/5, 80 €/C6.
Pobytová taxa
  • cca 3 €/osoba/den.
Nepovinné příplatky: úklid kuchyňského koutu 50 €/ apartmán, přistýlka 70€/ týden, ručníky 10 €/osoba, výměna - ložní prádlo 10 €/osoba. Kauce: 200 €/pobyt.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Sardinie
  • Místo dle CK: Santa Teresa Gallura

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 754 547
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

I MIRTI BIANCHI
  Itálie, Sardinie, Santa Teresa Gallura

Cena od
2 123 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 754 547

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
7 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč