Termín:
1. 3. – 8. 3. 2018
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Mnichov 0:20
Strava:
all inclusive
Původní cena:
41 149  Kč
Cena za osobu:
38 489
(1 509 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Typická karibském stylu ... animace ... SPORT NABÍDKA ...

Umístění: Na dlouhé písčité pláže. Doba přenosu z letiště Varadero asi 50 minut.

Nabízeno: přátelský resort ve stylu karibské vesnice. 272 pokojů v hlavní budově a dvoupatrových bungalovů. Lobby domy bar, Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách (za poplatek), bufetová restaurace, speciální restaurace (japonská, Steakhouse), několik barů a obchod. Bazén s pool bar. Lehátka, slunečníky, plážové ručníky u bazénu a pláže jsou zahrnuty.

Ubytování v rodinném domě: Standardní pokoje (A1-3A) jsou umístěny v hlavní budově a jsou vybaveny minibarem (doplnění za dva dny), klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem, koupelnou s vanou a sprchou, WC, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Rodiny komfortní pokoje (A2-3F) se skládá ze dvou sousedních místností bez spojovacími dveřmi, jinak známý jako A2A. Plus pokoj typu Comfort (A1-3K) v horních patrech; 1 láhev rumu a vody při příjezdu, brzký check-in / late check-out (v závislosti na dostupnosti), jinak známý jako A2A. Bungalovu pokoje (A1-3B) jsou umístěny ve dvoupodlažních bungalovech a v blízkosti bazénu a mají koupelnu se sprchovým koutem, jinak známý jako A2A. Volitelně s výhledem na bazén (A1-3D) k dispozici pro rezervaci.

Jídlo a pití: All Inclusive.

All inclusive: Všechna jídla formou bufetu. Speciální restaurací při rezervaci. Všechny místní, mezinárodní částečně nápojů a občerstvení 24 hodin (alkoholické nápoje od 9:00 do 1:00).

Zábava: Denní animace, večerní show a tanec.

Sport / aktivity: Včetně: aerobik, kulečník, lukostřelba, posilovna, katamarán (přiloženy v závislosti na dostupnosti), sauna, šnorchlování, tenis, volejbal, vodní pólo, windsurfing.

Wellness: V ceně: sauna. Příplatek: masáže.

Rodiny: Dětský bazén, mini klub (4-12 let).

Info: Kreditní karty: MasterCard, Visa; Servisní jazyky: němčina, angličtina; Hvězdičky: 4 hvězdičky.

Úsporné výhodu: 12% super ranní ptáče sleva na určitá data, naleznete v sekci ceny.

Cena částečné informace:

Následující informace platí pro zimní sezonu 2017/2018:
#Specials: Hosté Neckermann Reisen v Comfort Plus pokoje (A2K) obdržela láhev rumu a vody na pokoji při příjezdu, brzký check-in / late check-out v závislosti na dostupnosti. # Líbánky navíc: Novomanželé na prezentaci svého oddacího listu neplatí pokoj s manželskou postelí, Iberostar dárek, láhev sektu, romantickou večeři v restauraci a la carte a pozdní check-out ((v závislosti na dostupnosti) pro rodinnou pohodu). Buchungshinweis pro cestovní kanceláře: Poznámka: klíč vyžadovaný 801.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku
  • letištní a bezpečnostní taxy
  • palivový poplatek
  • ubytování a stravování dle nabídky
  • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
  • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kuba
  • Místo dle CK: Varadero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Iberostar Tainos ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
TYPISCH KARIBISCHER BAUSTIL ... ANIMATION ... SPORTANGEBOT ...

Lage: Am langen, feinsandigen Strand. Transferzeit vom Flughafen Varadero ca. 50 Minuten.

Ausstattung: Freundliche Anlage im Stil eines karibischen Dorfes. 272 Zimmer im Hauptgebäude sowie in doppelstöckigen Bungalows. Empfangshalle mit Lobbybar, WLAN in den öffentlichen Bereichen (gegen Gebühr), Buffetrestaurant, Spezialitätenrestaurants (japanisch, Steak House), mehrere Bars und Shop. Pool mit Poolbar. Liegen, Schirme, Badetücher an Pool und Strand inklusive.

Unterbringung: Die Standardzimmer (A1-3A) befinden sich im Hauptgebäude und sind ausgestattet mit Minibar (Auffüllung alle zwei Tage), Klimaanlage, Mietsafe, SAT-TV, Telefon, Bad mit Badewanne und integrierter Dusche, WC, Föhn und Balkon oder Terrasse. Die Familien-Komfort-Zimmer (A2-3F) bestehen aus zwei nebeneinander liegenden Zimmern ohne Verbindungstür, sonst wie A2A. Komfort-Plus-Zimmer (A1-3K) in den oberen Etagen; 1 Flasche Rum und Wasser bei Ankunft, Early Check-in/Late Check-out (nach Verfügbarkeit), sonst wie A2A. Die Bungalow-Zimmer (A1-3B) befinden sich in den doppelstöckigen Bungalows und in der Nähe vom Swimmingpool und verfügen über ein Bad mit Dusche, sonst wie A2A. Wahlweise mit Poolblick (A1-3D) buchbar.

Essen & Trinken: All Inclusive.

All Inclusive: Alle Mahlzeiten in Buffetform. Spezialitätenrestaurants nach Reservierung. Alle lokalen, zum Teil internationalen Getränke und Snacks 24 Stunden (alkoholische Getränke von 09.00 bis 01.00 Uhr).

Unterhaltung: Tagesanimation, abends Shows und Tanz.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Billard, Bogenschießen, Fitnessraum, Katamaransegeln (mit Begleitung, nach Verfügbarkeit), Sauna, Schnorcheln, Tennis, Volleyball, Wasserball, Windsurfen.

Wellness: Inklusive: Sauna. Gegen Gebühr: Massagen.

Familien: Kinderpool, Miniclub (4-12 Jahre).

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Servicesprachen: Deutsch, Englisch; Landeskategorie: 4 Sterne.

Sparvorteil: 12% Super-Frühbucherrabatt zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Preisteilinformationen:

Folgende Informationen sind gültig für die Wintersaison 2017/2018:
#Specials: Neckermann Reisen-Gäste in den Komfort-Plus-Zimmern (A2K) erhalten eine Flasche Rum und Wasser auf dem Zimmer bei Ankunft sowie Early Check-in/Late Check-out nach Verfügbarkeit. #Flitterwochen-Extra: Hochzeitsreisende erhalten gegen Vorlage ihrer Heiratsurkunde ein Zimmer mit Kingsize-Bett, ein Iberostar Präsent, eine Flasche Sekt, ein romantisches Dinner in einem A-la-carte-Restaurant sowie Late Check-out (nach Verfügbarkeit) (nicht gültig für Family Comfort). Buchungshinweis für das Reisebüro: Bemerkungsschlüssel 801 erforderlich.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

28. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Matanzas

Poslední komentář

27.7.2017 | Standa
Datum pobytu: květen 2017
Pěkný areál na krásné pláži.

Nejnovější recenze

4
27.7.2017 | Standa
Datum pobytu květen 2017
4/5 - Skvělé
Pěkný areál na krásné pláži.

Kuba

Poloha: Karibský ostrovní stát, který je největším ostrovem souostroví Velké Antily o délce 1 200 km a široký místy až 190 km. Ze severu jej omývají vody Atlantského oceánu, z jihu Karibské moře. Florida je vzdálena pouze 50 km. Je jednou z posledních zemí, kde existuje socialismus sovětského typu. Na východě země se nachází vojenská základna Guantanámo, kterou mají USA pronajatu od roku 1901.

Přírodní podmínky: Kuba je převážně nížinatá, pouze na západě a e středu ostrova se nacházejí menší kopce, kde se místy vytvořily krasové útvary. Podél jihovýchodního pobřeží se táhne pohoří Sierra Maestra, ve kterém se nachází nejvyšší hora Pico Turquino o výšce 1974 m. Korálové útesy a atoly jsou u pobřeží. Stát Kuba tvoří cca 4 000 malých ostrovů.

Klimatické podmínky: Kuba se nachází v tropické oblasti a je celoročně ovlivňována pasáty. Průměrná roční teplota je 25°C, moře nemívá méně než 24°C. Nejvíce prší v říjnu, listopadu a v květnu. Cyklóny se objevují koncem léta a na podzim.

Počet obyvatel: 11 263 429 Původními obyvateli země byly indiánské kmeny Sibonejů, Tainů a Karibů. Kuba byla objevena v roce 1492 Kryštofem Kolombem a na počátku 16. století se stala španělskou kolonií s okamžitým zavedením otroctví. Stát Kuba vzniknul 20. května 1902. Ve 20. století pak Kuba prošla revolucí, vojenskou dikaturou, ekonomickou a hospodářskou krizí související s embargem ze strany USA a rozpadem SSSR, pokusy o převrat.

Hlavní město: La Habana - Havana - (2 168 000 obyvatel) je označována jako „Paříž Karibiku“ a její část kolem Plaza de la Catedral je zapsána do světového dědictví UNESCO. V její historické části prostě musíte zůstat stát v překvapení před nádhernými stavbami v koloniálním stylu ze španělského období, na chvilku se posadit v jedné z kaváren a vychutnávat tóny hudby, které vás všude obklopí a když skončí skupinka ve vaší kavárně se svou hudbou, můžete si být téměř jisti, že o pár metrů dál za několik málo chvilek začne další koncert.

Jazyk: Oficiálním jazykem je španělština, v turistických oblastech je možné se bez problémů domluvit anglicky.

Měna: Konvertibilní peso (CUC ), které je k dispozici turistům, běžný Kubánec se k němu oficiálně nedostane. Kubánské peso (CUP), za které se dají koupit pouze přídělové potraviny, zelenina a ovoce na tržištích a omezeně technické výrobky kubánské produkce. V některých hotelích je možné platit v Eurech, ale zpět se vrací v CUC. Výměna peněz je možná v hotelích, bankách, směnárnách.

Ceny: Možností k pořízení levných suvenýrů je mnoho, zejména na trzích v rámci turistických letovisek, většina hotelů má i své obchody, kde ale mohou být ceny o něco vyšší. Zpravidla se příliš nesmlouvá.

Platební karty: Platby kartami jsou možné ve vybraných místech, nejsou přijímány platební karty vydané americkými bankami.

Půjčovna automobilů: Ve městech a na kratší vzdálenosti je možné využít služeb taxi, který zde existuje několik druhů. Jedná se o státní taxi, které používají taxametr, zajímavostí jsou cocotaxi, kdy se jedná o motocykl, ke kterému je připevněno „něco“ ve tvaru kokosového ořechu nebo také vajíčka, kam se vejdou maximálně 2 pasažéři, dále je možné vyžít mototaxi, kdy je z vás běžný spolujezdec na motorce, cyklotaxi což jsou jízdní kola s přidaným sedadlem pro pasažéra. Existují také sběrné taxi, které jsou ale využívány převážně místním obyvatelstvem. Na Kubě existují také autobusové společnosti určené pro přepravu na delší vzdálenosti, nicméně jízdní řád je pouze orientační a je nutná rezervace. Využívaný je rovněž autostop, ale platí se za něj.

Poznámka: Podmínky vstupu na Kubu: Pro dovolenou je potřeba vyřídit turistickou kartu, která zastupuje vízum, uděluje ji velvyslanectví Kubánské republiky v Praze na dobu pobytu 30 dní s jednorázovým vstupem s platností na půl roku ode dne vydání. Pro vyřízení turistické karty je nutné doložit cestovní pas platný 6 měsíců od vstupu do země. Na požádání pro občany ČR zařídí CK. Při odletu z Kuby se hradí odletová taxa 25 CUC na osobu.

Popis byl převzat z katalogu Alexandria.


IBEROSTAR Tainos ****

Číslo zájezdu: 839 779
Kuba, Matanzas, Varadero

Všechny termíny a možnosti (204)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Frankfurt 1:05
Út 24.4 – Út 8.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 522 EUR
LM | Po slevě 7%
Letecky
Frankfurt 1:05
Út 24.4 – Út 8.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 563 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Frankfurt 1:05
Út 17.4 – Út 1.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 603 EUR
Letecky
Frankfurt 1:05
Út 17.4 – Út 1.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 645 EUR
Letecky
Frankfurt 1:05
Út 24.4 – Út 1.5.2018
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
1 116 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Út 24.4 – Út 8.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 671 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Salzburg 1:40
Út 24.4 – Út 8.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 681 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Frankfurt 1:05
Út 24.4 – Út 1.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
1 137 EUR
Letecky
Mnichov 1:00
Út 24.4 – Út 8.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 700 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Frankfurt 1:50
Čt 19.4 – Po 30.4.2018
3 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
1 506 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Út 24.4 – Út 8.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 712 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Salzburg 1:40
Út 24.4 – Út 8.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 722 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Frankfurt 1:50
Čt 19.4 – Po 30.4.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
1 539 EUR
Letecky
Mnichov 1:00
Út 24.4 – Út 8.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 742 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Út 17.4 – Út 1.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 752 EUR
Letecky
Salzburg 1:40
Út 17.4 – Út 1.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 762 EUR
Letecky
Mnichov 1:00
Út 17.4 – Út 1.5.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 782 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:30
Čt 12.4 – Čt 26.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 786 EUR
Letecky
Mnichov 0:55
Čt 12.4 – Čt 26.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 786 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
Út 17.4 – Út 1.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 794 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
So 21.4 – Út 1.5.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 512 EUR
Letecky
Salzburg 1:40
Út 17.4 – Út 1.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 804 EUR
Letecky
Mnichov 1:00
Út 17.4 – Út 1.5.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 824 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:30
Čt 12.4 – Čt 26.4.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 828 EUR
Letecky
Mnichov 0:55
Čt 12.4 – Čt 26.4.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 828 EUR