Il Nido Sotto Il Ponte (AOT200)

  Itálie, Valle d'Aosta, Aosta, Pila

Il Nido Sotto Il Ponte (AOT200)

    Itálie, Valle d'Aosta, Aosta, Pila
Původní cena
4 080 Kč/os

Cena od
3 855 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 999
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Il Nido Sotto Il Ponte (AOT200)', 2-pokojový apartmán 60 m2, v přízemí. Útulně zařízeno s dřevěným nábytkem: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a TV. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový plynový vařič, toustovač, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, gril (přenosný), venkovní sezení, odkládací místnost. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 malý pes povolen.

Popis

Rustikální dvougenerační dům 'Il Nido Sotto Il Ponte'. V osadě Porossan 3 km od centra Aosta, 39 km od centra Courmayeur. V domě: lyžárna. 100 m dlouhý úzký příjezd. Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, supermarket 3 km, koupaliště 6 km, krytý bazén 6 km. Tenisová hala 6 km, sportovní centrum 6 km, kabinková lanovka 5 km, lyžařské sjezdovky 25 km, lyžařská škola 25 km, běžkařské stopy 22 km, kluziště 6 km, dětské hřiště 6 km. Zajímavosti v okolí: Ovovia Aosta-Pila 5 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
  • Topení
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
  • Malý pes - 25.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Valle d'Aosta
  • Místo dle CK: Aosta

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 999
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Il Nido Sotto Il Ponte (AOT200)
    Itálie, Valle d'Aosta, Aosta, Pila

Původní cena
4 080 Kč/os

Cena od
3 855 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 999

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
7 708,9 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč